Yeni nesil arsa geliştirme uzmanı, Köyüm İzmir 1.Etap & 2.Etap ve Köyüm İzmir Aura projelerindeki başarısının ardından İzmir’deki yeni projesi Köyüm İzmir Vista'yı doğa severler ve yatırımcılarla buluşturdu. Köyüm İzmir Vista, doğayla iç içe, sakin bir yaşamı tercih edenlere yönelik çeşitli fırsatlar sunuyor.

Türkiye’nin yeni nesil arsa markası Arsago, gayrimenkul sektöründeki on yedi yılı aşkın tecrübesiyle yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Müşterilerine sürdürülebilir bir yaşam alanı sunmayı amaçlayan yeni nesil arsa geliştirme uzmanı, Köyüm İzmir 1.Etap & 2.Etap ve Köyüm İzmir Aura projelerindeki başarısının ardından İzmir’deki yeni projesi Köyüm İzmir Vista'yı 25 Haziran Pazar günü gerçekleşen lansmanda doğa severler ve yatırımcılarla buluşturdu. Bergama Kozak Yaylası'nda gerçekleşen lansmanda, katılımcılar doğal yaşamın güzelliklerini modern olanaklarla birleştiren Köyüm İzmir Vista projesini deneyimleme fırsatı yakaladılar.

Projeli arsa konseptiyle, müşterilere elektrik-su altyapısı hazır ve sosyal imkanlarla donatılmış bir yaşam sunuyor.

Son dönemde hızla yükselen gayrimenkul fiyatları, arsa yatırımlarına olan ilgiyi her geçen gün artırıyor. Bireyler, yüksek konut maliyetleri ve kalabalık şehir yaşamının sıkışıklığından kaçarak alternatif yatırım fırsatlarına yöneliyor. Arsa sahibi olmanın sunduğu avantajları göz önünde bulunduran yatırımcılar, gelecekteki potansiyel değer artışından kazanç elde etmeyi hedefliyorlar. Mülk edinme maliyetlerinin yükselmesiyle birlikte yatırımcılar için daha cazip hale gelen arsa yatırımları, kısa vadeli getiri beklentisi olan yatırımcıların yanı sıra uzun vadeli yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde benzersiz projelerle faaliyet gösteren Arsago, doğayla iç içe ve yenilikçi projeleriyle arsa yatırımlarına olan talebi karşılamaya devam ediyor. Sektörün yeni ve dijital oyuncusu Arsago, kamu ve özel sektör yatırımlarının yoğunlaştığı ve getiri potansiyeli yüksek olan spesifik bölgelerde yer alan projeleriyle, müşterilerine konut maliyetlerinin daha yüksek olduğu bölgelerde arsa satın alarak maliyetlerini düşürme ve yatırım potansiyeli yakalama fırsatı sunuyor.

Bergama Kozak Yaylası'nın muhteşem manzarasına sahip olan Köyüm İzmir Vista, öne çıkan konumuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Şehir hayatının gürültüsünden uzak, huzurlu ve sakin bir yaşam sunan proje, Arsago'nun çevre dostu anlayışını yansıtarak sürdürülebilir bir yaşam alanı sunuyor. Projeli arsa konseptiyle, müşterilere elektrik-su altyapısı hazır, sosyal imkanlarla donatılmış bir yaşam sunan Köyüm İzmir Vista, doğa severler ve yatırımcılar için birçok fırsatı bir araya getiriyor. Yüksek kalite standartları ve doğayla uyumlu tasarımlarıyla yeni sahiplerine eşsiz bir yaşam deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Cüneyt Gazi Koçak: Doğayla bütünleşen Köyüm İzmir Vista, Arsago imzasıyla yatırımcıların gözdesi haline geliyor.

Go Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Gazi Koçak: "Arsago olarak müşterilerimize her zaman hazır, güvenli ve erişilebilir arsa hizmetleri ve çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Köyüm İzmir Aura projesinin büyük başarısının ardından, Köyüm İzmir Vista ile doğa severler ve yatırımcılarla tekrardan buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz lansmanda, katılımcılar doğal yaşamın güzelliklerini modern olanaklarla birleştiren Köyüm İzmir Vista projesini deneyimleme fırsatı buldular. Arsago olarak, müşterilerimize sürdürülebilir bir yaşam alanı sunmayı hedefliyoruz. Gayrimenkul sektöründeki bilgi ve tecrübemizle, kaliteli projelerimiz ve uzman kadromuzla Türkiye'nin en büyük arsa yatırım markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimize yenilikçi projelerimizle eşsiz fırsatlar sunmaya devam edeceğiz." dedi.

Arsago Hakkında

Arsago, mutlu müşterileri, akıllı yatırımcıları ve uzman kadrosuyla doğada şehirli kriterleriyle yeni nesil yaşam ve yatırım alanları oluşturan ve bunları hazır, güvenli, erişilebilir ana arsa hizmetleri ve çözümleri olarak sunan yeni nesil bir arsa yatırım şirketidir. Go şirketler grubu olarak; Go İnşaat, Tinygo, Arsago, Go Gayrimenkul olarak hizmet vermektedir.