Araç Ekspertizinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Noktalar Araç Ekspertizinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Noktalar

Expert by Fakir’in oto temizlik ve bakım ürünleri uzun yola çıkmadan önce aracınız için profesyonel çözümler sunuyor. Ürün ailesinde tüm ihtiyaçlara yönelik; araç içi temizleyici, torpido temizleyici, lastik temizleyici parlatıcı, jant temizleyici, buğu önleyici, yağmur kaydırıcı, buz çözücü, radyatör antifrizi, cilalı oto şampuanı bulunuyor.

Araç İçinde Güçlü Hijyen

Maaile yolculuğa çıkmadan önce aracın detaylı iç temizliğini yapmak gerekiyor. Expert by Fakir Araç İçi Temizleyici kumaş, deri döşemeler, halılar ve plastik akşamlardaki inatçı kir ve lekeleri derinlemesine temizliyor. Güçlü ve etkili içeriğe sahip ürün otomobil içerisinde kullanımın yanı sıra ev, ofis kullanımları için de uygun. Ayrıca araç içi temizleyici, araç içerisinde oluşabilecek kötü kokuları da önlüyor.

Koruyucu Formül, Yepyeni Görünüm

Aracın torpidolarının temizliği de hem görüntü hem de hijyen için önemli. Yüksek performanslı ve özel formüllü Expert by Fakir Torpido Temizleyici, aracın torpidosunu güneşten koruyor, çatlamasını engelliyor. Torpidoya yeni ve parlak görünüm kazandıran ürün, anti statik formülü sayesinde uygulanan yüzeyde tozlanmayı da geciktiriyor.

Derinlemesine Temizlik, Uzun Süreli Parlaklık

Yola çıkmadan önce detaylı bir dış yıkama ile aracınızı tertemiz hale getirmek mümkün. Expert by Fakir Cilalı Oto Şampuanı Saruhan Kimya Ar-Ge ekibi tarafından araçların özel yüzeylerine uygun içerikle geliştirildi. Ürün, derinlemesine temizlik sağlarken, araçların boya ve kaplaması üzerinde herhangi bir iz, leke, çizik oluşturmuyor. Düzenli bakım ve temizlik ile araçların boyası uzun ömürlü hale gelirken, parlaklığı da uzun vadede korunuyor.

Lastik ve Jantlarda Etkili Çözüm

Tatil yoluna çıkmadan önce lastiklerin ve jantların temizliği ve bakımının da tam olması gerekiyor. Lastik basıncı kontrolü doğru yapıldıktan sonra, lastik ve jant temizliği de araca şık bir görünüm kazandırıyor. Expert by Fakir Lastik Temizleyici ve Parlatıcı geliştirilmiş formülü ile lastiklere siyah, parlak ve ıslak bir görünüm kazandırıyor. Ürün, uzun süreli yeni görünüm kazanan lastiklerde, güneş ve UV ışınları nedeniyle oluşan çatlak ve kurulukları engelliyor. Tozlanma ve kirlenmeyi geciktiriyor.

Lastiklerle birlikte jant temizliği de önemli bir konu. Özel formüllü Expert by Fakir Jant Temizleyici, araç jantından kir, fren tozu ve yağın çıkarılması için özel olarak formüle edilmiştir. Her türlü çelik alaşımlı jantlarda gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Fren balata tozları, yağ lekeleri ve yol atıklarının temizlenmesinde etkin rol oynuyor. Ayrıca jantların ilk günkü gibi yeni görünmesini sağlıyor.

Expert by Fakir ailesinde yer alan diğer ürünler; buz çözücü, radyatör antifriz, buğu önleyici, yağmur kaydırıcı ise aracın bakımını yapmanın yanı sıra mevsim şartlarına göre aracı koruma imkanı veriyor.