İnşaat sektörünün güvenilir ve yenilikçi markası BOSS4 Gayrimenkul, Levent’te hayata geçirdiği projesi ‘Alya Teras’ı sahiplerine teslim ediyor. Tek blokta 129 konut ve 8 ticari üniteden oluşan ‘Alya Teras’, sakinlerine iş, alışveriş ve eğlence yaşamını bir arada sunuyor.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markalarından BOSS4 Gayrimenkul, Levent’te inşa ettiği projesi ‘Alya Teras’ın teslimlerine başladı. İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Levent’te konumlanan proje; sakinlerine iş, alışveriş, eğlence yaşamını bir arada sunan konumuyla dikkat çekiyor.

Minimal yaşam alanlarında maksimum konfor arayanlar için tasarlanan ‘Alya Teras’ projesi, bin 60 m² bir arazi üzerinde 15 katlı tek bir blokta yükseliyor. Büyüklükleri 53 metrekare ila 130 metrekare arasında 1+1, 2+1 dairelerden oluşan 129 konut ve 8 ticari üniteye sahip Alya Teras’, merkezi ısıtma, spor salonu, sauna, Türk Hamamı, kapalı yüzme havuzu, 24 saat güvenlik otopark gibi özellikleri bir arada sunuyor. Projeye adını veren geniş ve İstanbul manzarasına hakim ortak teras alanlarıyla dikkat çeken proje, komşularla sosyalleşme imkanı da sunuyor.

Katma değerli projeler üretiyor

Alya markasıyla Avrupa Yakası’nda katma değerli projeler ürettiklerini hatırlatan BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, ‘Alya Teras’ projesinin hem lokasyonu hem inşaat kalitesi bakımından yatırımcısına daima kazandıran bir proje olduğunu ifade etti.

‘Alya Teras’ın Levent gibi çok değerli bir lokasyonda yer aldığını hatırlatan Akkuş “BOSS4 Gayrimenkul olarak beş yılda toplam sekiz proje, 631 adet konut ve 38 ticari gayrimenkulün inşaatını tamamlayarak zamanında teslim ettik. Yüksek katma değerli ve yatırımcısına daima kazandıran projeler üretiyor ve başladığımız projeleri zamanında teslim ediyoruz. Şimdi de ‘Alya Teras’ın teslimine başladık” diye konuştu.

‘Alya Teras’; İstanbul’un en kıymetli lokasyonlarından Levent’te plazalara komşu oluşu, İstanbul’un ana arterleri E-5 ve TEM’in ortasındaki konumu ve kolay ulaşım imkanıyla da dikkat çekiyor. Alışveriş merkezlerine, eğitim kurumlarına, hastanelere yakın bir konumda bulunan ‘Alya Teras’, Büyükdere Caddesi’ne, metro, otobüs ve minibüs duraklarına da yürüme mesafesinde bulunuyor.

www.boss4.com.tr                 444 25 92        

BOSS4 Gayrimenkul hakkında:

BOSS4 Gayrimenkul; yenilikçi ve çevreci bir anlayışla çok sayıda prestijli projeye imza atan Akkuş Gayrimenkul ve Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştiren Lübnan’lı El Khatib Group’un güçlerini birleştirerek kurduğu bir şirkettir. BOSS4 Gayrimenkul’ün kurucu ortağı olan Akkuş Gayrimenkul, gayrimenkul ve inşaat sektöründe Alya markası adı altında konut projeleri üreterek sektörde yer aldı. Şirketin diğer ortağı olan Lübnan’lı El Khatib Group ise 1993 yılından bu yana inşaat, ticaret, altyapı, tarım gibi alanlarda sürdürdüğü projeler için Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştirerek büyük yatırım portföyleri oluşturmuştur. Her iki şirket, edindikleri köklü tecrübeden yola çıkarak 2017 yılında kurdukları BOSS4 Gayrimenkul ortaklığı ile güçlerini birleştirmiştir. Akkuş Gayrimenkul, şirketin ortakları arasında en büyük temsil gücüne sahiptir. BOSS4 Gayrimenkul kurulduğu günden bu yana beş yılda Alya markasıyla toplam 8 projeyi, 631 adet konutu ve 38 ticari gayrimenkulün inşaatını tamamlayarak zamanında teslim etmiş bulunuyor. Son olarak Bahçeşehir’de Alya Bahçe ve Beylikdüzü’nde Alya Dream projelerine başlayan BOSS4 Gayrimenkul, halihazırda 5 projede 650 adet konut ve 35 ticari gayrimenkul alanın inşaatı sürecine devam ediyor. Öte yandan; şehir merkezine yakın lokasyonlarda proje ve arsa geliştirme faaliyetleri devam eden şirketin, 450 konuttan oluşacak Zeytinburnu projesinde de çalışmalar hızla sürüyor. Bugüne kadar toplam binden fazla aileyi ev sahibi yapan BOSS4 Gayrimenkul, yatırımcılarını kısa ve uzun vadede Alya markalı ve yüksek katma değerli projelerle buluşturmayı hedefliyor.