İnşaat sektörünün güvenilir ve yenilikçi markası BOSS4 Gayrimenkul, Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği projesi ‘Alya Mercan’ı teslim ediyor. Toplam altı blokta inşa edilen ve 108 daireden oluşan proje, geniş bahçesi ve hemen her dairede bulunan balkon avantajıyla ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markalarından BOSS4 Gayrimenkul, Beylikdüzü’nün en değerli bölgelerinden Kavaklı’da hayata geçirdiği ‘Alya Mercan’ projesinde daire teslimlerine başladı. Toplam 6 bin 900 metrekare arazi üzerinde 4’er katlı altı blokta inşa edilen ve 108 daireden oluşan proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+2 dubleks şeklinde planlandı. ‘Alya Mercan’, tüm bloklarını birleştiren geniş bahçesi, hemen her dairede bulunan balkon avantajıyla izole ve ferah bir yaşam alanı sunuyor.

‘Alya Mercan’ projesi teslim edilmeye başlandı

Beylikdüzü’nün merkezinde yer alan konumu, yatay mimari konsepti ve nefes aldıran atmosferiyle bölgeye yeni bir yaşam anlayışı kazandıran ‘Alya Mercan’, sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. ‘Alya Mercan’ sakinlerine spor salonu, sauna, Türk Hamamı, kapalı yüzme havuzu, otopark, çocuk oyun alanları ve yürüyüş alanlarını bir arada sunuyor.

Daima kazandıran projeler üretiyor

‘Alya Mercan’la lokasyonu ve sahip olduğu yatay mimari tasarımı ile bölgeye yeni bir yaşam konsepti kazandırdıklarını söyleyen BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş “2020’nin son çeyreğinde projelendirdiğimiz ‘Alya Mercan’ı hızla tamamlayarak teslim etmeye başladık. Yılların tecrübe ve bilgi birikimi sonucu hayata geçirdiğimiz projelerimizden olan ‘Alya Mercan’ da diğer projelerimiz gibi yatırımcısına her zaman kazandıran bir proje olarak tamamlandı. Beş yılda toplam sekiz proje, 631 adet konut ve 38 ticari gayrimenkulü zamanında teslim ettik. Biz her zaman, yüksek katma değerli ve yatırımcısına daima kazandıran projeler üretiyor ve başladığımız projeleri zamanında teslim ediyoruz” dedi.

West İstanbul Marina’ya 5, Yaşam Vadisi’ne 2 dakikalık mesafede yer alan proje; okullar bölgesine 2 dakika, İDO iskelesine 2 dakika, toplu taşıma alternatiflerine 7 dakika, TEM bağlantı yoluna 7 dakika, E-5 bağlantı yoluna 5 dakika, Büyükçekmece’ye 2 dakika ve hastanelere 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

www.boss4.com.tr                 444 25 92        

BOSS4 Gayrimenkul hakkında:

BOSS4 Gayrimenkul; yenilikçi ve çevreci bir anlayışla çok sayıda prestijli projeye imza atan Akkuş Gayrimenkul ve Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştiren Lübnan’lı El Khatib Group’un güçlerini birleştirerek kurduğu bir şirkettir. BOSS4 Gayrimenkul’ün kurucu ortağı olan Akkuş Gayrimenkul, gayrimenkul ve inşaat sektöründe Alya markası adı altında konut projeleri üreterek sektörde yer aldı. Şirketin diğer ortağı olan Lübnan’lı El Khatib Group ise 1993 yılından bu yana inşaat, ticaret, altyapı, tarım gibi alanlarda sürdürdüğü projeler için Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştirerek büyük yatırım portföyleri oluşturmuştur. Her iki şirket, edindikleri köklü tecrübeden yola çıkarak 2017 yılında kurdukları BOSS4 Gayrimenkul ortaklığı ile güçlerini birleştirmiştir. Akkuş Gayrimenkul, şirketin ortakları arasında en büyük temsil gücüne sahiptir. BOSS4 Gayrimenkul kurulduğu günden bu yana beş yılda Alya markasıyla toplam 8 projeyi, 631 adet konutu ve 38 ticari gayrimenkulün inşaatını tamamlayarak zamanında teslim etmiş bulunuyor. Son olarak Bahçeşehir’de Alya Bahçe ve Beylikdüzü’nde Alya Dream projelerine başlayan BOSS4 Gayrimenkul, halihazırda 5 projede 650 adet konut ve 35 ticari gayrimenkul alanın inşaatı sürecine devam ediyor. Öte yandan; şehir merkezine yakın lokasyonlarda proje ve arsa geliştirme faaliyetleri devam eden şirketin, 450 konuttan oluşacak Zeytinburnu projesinde de çalışmalar hızla sürüyor. Bugüne kadar toplam binden fazla aileyi ev sahibi yapan BOSS4 Gayrimenkul, yatırımcılarını kısa ve uzun vadede Alya markalı ve yüksek katma değerli projelerle buluşturmayı hedefliyor.