BOSS4 Gayrimenkul tarafından inşa edilen Alya 4 Mevsim projesi 4 blokta 217 daire ve 6 dükkandan meydana geliyor. Bloklar 13 ve 15 katlı olarak tasarlandı. Daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde. Ayışığı Vadi Evleri'ne komşu konumda yer alan Alya 4 Mevsim projesinde 157 araç kapasiteli kapalı otopark alanına yer veriliyor.

Bugüne kadar Beylikdüzü ve çevresine yatırımlar yapan BOSS4 Gayrimenkul Levent’te devam eden ‘Alya Teras’ın dışında, Esenyurt’ta da ‘Alya 4 Mevsim’i hayata geçiriyor. Ön talep sürecinin başlatıldığı Alya 4 Mevsim projesinin lansmanı eylül ayı sonunda yapılması hedefleniyor. 

BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, "Alya 4 Mevsim, kaliteli ve elit bir yaşam sunan bir proje. Diğer projelerden ayrılan özelliklerini ise tasarım, malzeme kalitesi, konsepti, dış cephe şeklinde sıralamak mümkün. ‘Alya Dört Mevsim’ Esenyurt için iddialı bir proje olacak.”

BOSS4 Gayrimenkul’ün Esenyurt’ta inşa ettiği ilk projesi olan Alya 4 Mevsim'in sosyal alanlarında lobi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı salonu, Türk hamamı, bay-bayan soyunma kabinleri, sauna ve buhar odası bulunuyor. 

İletişim Bilgileri

İl / İlçe: İstanbul Avrupa / Esenyurt
Adres: Atatürk Mah. 2288. Sok. Esenyurt/İstanbul
Telefon: 444 25 92
Web site: https://www.boss4.com.tr/
E-Mail: [email protected]
 

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma: BOSS4 Gayrimenkul İnşaatProje Tipi: Daire
Konut Sayısı: 217
Arsa Alanı: 0
Konut Tipleri: 1+1 , 2+1 , 3+1
Metrekare Alanı: 0 - 0 m2
Proje Etiketleri: Alya 4 Mevsim , BOSS4 Gayrimenkul