Kombi Tamir ve Petek Temizliği Talepleri Rekor Kırıyor!

Türkiye’nin en büyük online hizmet platformu Armut.com, havaların soğumasıyla birlikte kış hazırlıkları için hizmet taleplerini inceledi.

Kombi Tamir ve Petek Temizliği Talepleri Rekor Kırıyor!

Kasım ayı verilerine göre, çatı tamir, dış cephe mantolama, kombi tamir, petek temizleme gibi hizmetler, geçen yılın aynı dönemine oranla %99 artış gösterdi.

Kışın en büyük ihtiyaçlarından ısınma sistemi temizliğinde talepler geçen aya oranla yükselişte. Havaların soğumasıyla birlikte, petek temizleme hizmetine yönelik taleplerde ekim ayına oranla kasımda %163’lük bir artış söz konusu. Kombi bakım ve tamir hizmetlerinde ise kasım ayında, bir önceki aya göre %129 talep artışı gözlemlendi. Kombi montaj talepleri ise tüm zamanların rekorunu kırarak geçtiğimiz yılın Kasım ayına oranla %296 artış gösterdi

Kış soğukları başlamadan PVC pencere, kapı tamirleri ve çatı tamiri, bakımı hizmetlerinde de artış görülüyor. Ekim ayına göre kasımda PVC pencere ve kapı tamirleri talepleri %22, çatı tamiri ve bakımı talepleri ise %27 arttı.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE