Tüm tasarımcıların ve kullanıcıların fikir birliğinde olduğu konu ise konforun bahçe mobilyalarında değişmeyen bir trend olduğu... Trendleri takip etmekle birlikte genel olarak bahçe mobilyalarında fonksiyonelliği ve konforu ön planda tutmak uzun süreli memnuniyet sağlıyor. Tüketiciler ise tercihlerini; kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü, bakımı kolay ve rahat ürünlerden yana kullanıyor. Peki açık alanların olmazsa olmaz 5 mobilyası ne olmalı?

Bahçe, balkon, teras gibi açık hava mekânlarına prestij katan L’unica’nın Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Ali Samantır, bu mobilyaları şöyle sıralıyor:

1-Oturma Grubu

Bir bahçe için olmazsa olmaz mobilyaların başında oturma grupları yer alıyor. Uzun yaz akşamlarında ve hafta sonları neredeyse tüm gün oturmak, dinlenmek, çalışmak ya da misafir ağırlamak için konforlu oturma grupları öne çıkıyor. İç mekânın konforunu açık havaya taşıyan L’unica ise Escape Oturma Grubu‘nun her detayıyla zamansız bir şıklık sunuyor. Escape Oturma Grubu, yüksek kalitesi ve özenli işçiliğiyle de kendine hayran bıraktırıyor.

2- Yemek Masası

Bahçelerde bulunması gereken bir diğer öncelikli ürün ise yemek masası olarak karşımıza çıkıyor. Açılabilir olma özelliğiyle kalabalık ailelerin ya da özlemini çektiğimiz ve yakında kavuşmayı dilediğimiz misafirli sofraların kurtarıcı parçası olan L‘unica Banyan yemek masası, üst seramik tablasıyla farklılaşıyor. Tasarımıyla mekânlarınıza sıcak ve dekoratif bir görünüm kazandıracak Banyan yemek masası, kişi sayısına göre küçük, orta ve büyük ölçekte kullanılabiliyor ve çift taraflı açılabiliyor.

3- Sandalye

Açık hava mekânlarının olmazsa olmaz ürünlerini arasında sandalyeler de yer alıyor. Teak ağacı, sentetik rattan ve alüminyum malzemeleri profesyonel işçilikle harmanlayan L’unica ise Capetown sandalyesiyle aranılan rahatlığı gün yüzüne çıkarıyor. Capetown sandalye konforun yanı sıra eşşiz geometrik dizaynıyla dikkat çekiyor.

4-Salıncak

Açık hava keyfini katlayan en eğlenceli bahçe mobilyalarının başında salıncaklar geliyor. 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonununda yer alan Rope salıncak ile bahçe, balkon veya teras keyfi yapmayı sevenlerin gönlünü fetheden L’unica, günün tüm yorgunluğunu ve stresini unutturmaya hazır. Konforlu oturum alanına sahip olan Rope salıncak, şık tasarımıyla da açık hava mekânlarına modern bir hava katacak.

Tatilde Yola Çıkacak olan Sürücülere tavsiyeler Tatilde Yola Çıkacak olan Sürücülere tavsiyeler

5-Uzanma koltuğu

Uzanma koltukları ise bahçe, balkon ve ve terasların yanı sıra havuz başında güneşin tadını çıkarmak veya kitap okumak isteyenlerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Tasarımıyla göz dolduran L’unica Muse Sun Rocker da açık havada uzun süreli vakit geçirmeyi çok daha keyifli ve konforlu hale getiriyor.

L’unica Hakkında

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve aydınlatma ürünlerinden çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-Line markalarının ürünlerini de bünyesinde satışa sunan L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini ve Avustralyalı Tiipii Bed’in yanı sıra Les Jardins ve Alman Hoefats ürünlerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekânlarına prestij katan ve modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın 2021 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor. L’unica ürünlerine markanın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.