Mevsim İstanbul Bahçeşehir projesi 32 bin  212m² arsa alanı üzerinde villa konsepti ile kaliteli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını siz ve  aileniz için açıyor. Sizin ve ailenizin mutluluğu, konforu, eğlencesi ve tatili Mevsim İstanbul  Bahçeşehir ile beraber başlıyor. Ayrıcalıklı bir hayat konforla birleşiyor, 89 adet müstakil  villa sizi ve ailenizi bekliyor. 

Mimari, mühendislik ve kalitenin öne çıktığı güvenliğin, konforun ve estetiğin bir arada  bulunduğu çevrenin yeşilliğin korunduğu projeleri hayata geçiren Sarılar Grup, Mevsim  İstanbul Bahçeşehir Villaları ile her mevsim ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. 

İstanbul’da şehirleşmenin yeni merkezi olan Bahçeşehir’e mimari tasarımı ve inşaat  kalitesiyle damga vuracak olan proje, tasarladığı tam müstakil villalar ile bölgedeki müstakil  villa ihtiyacını da karşılamayı hedefliyor.

Teknik donatılarıyla hayatı kolaylaştıran detayların  hiçbirinin atlanmadığı, Mevsim İstanbul Bahçeşehir projesi; Tripleks 5+1 villalarında yüksek  tavan, geniş bahçe, bol ışık alan yaşam alanları, geniş metrekareler, depo alanları ve otopark  alanları ile konforlu bir yaşam vadediyor. İçerisinde, sakinlerine huzurlu bir yaşamın yanı sıra  ihtiyaç duyacakları her türlü sosyal imkanı sağlayan projenin ayrıcalıkları arasında açık yüzme  havuzu, fitness alanları, kafe, sauna, buhar odası gibi sosyal donatılarıyla kalite anlayışının  keyfini çıkaracaksınız.