Avrupa'nın En İyi Oteli The Bodrum Edition Seçildi

Condé Nast Traveller her yıl düzenlediği Readers' Choice Ödüllerinin sonuçlarını açıkladı. The Bodrum EDITION kıta genelinde 4. sırada yer alarak Avrupa'nın en iyi otellerinden biri olarak seçildi.

Avrupa'nın En İyi Oteli The Bodrum Edition Seçildi
banner112

The Bodrum EDITION kıta genelinde 4. sırada yer alarak Avrupa'nın en iyi otellerinden biri olarak seçildi. 800.000'den fazla Condé Nast Traveler okuyucusu dünya genelindeki seyahat deneyimlerini derecelendiren seçimleri ile bir sonraki ziyaretlerini sabırsızlıkla bekledikleri yerler hakkında derinlemesine bilgi paylaşımında bulundular. The Readers’ Choice Awards (Okuyucu Seçimi Ödülleri) seyahat sektöründe en uzun süredir devam eden ve en prestijli ödüllerden biridir. Kazananların tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bodrum EDITION, Bodrum yarımadasının batı ucundaki Tilkicik koyunda, Bodrum Kalesi ve Bodrum Amfi Tiyatrosu'na birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır. Butik otel, çoğu Ege Denizi manzaralı, bazıları özel havuzlu, balkonlu ve bahçeli 108 konuk odası, süit ve villaya sahiptir. Her odada özel tasarım mobilyalar ve banyolar bulunmaktadır. Konuklar kendilerini türk hamamı ve fitness merkezi içeren son teknoloji Spa’da şımartabilirler. Öğleden sonraları sonsuzluk havuzunda rahatlayabilir ya da özel kabanalarda ev sahipliği yapan seçkin Beach Club’a gitmeyi tercih edebilirler. Yenilikçi yiyecek ve içecek mekanları arasında 2 bar, Osman Sezener şefliğinde modern Ege ve Anadolu mutfağı ile “Kitchen Bodrum”, ünlü şef Diego Muñoz'un imzasını taşıyan Peru ve Latin Amerika konseptli “BRAVA” ve Morena içerisine Asya Füzyon spesiyaliteleri ile pop-up olarak dahil olan “İnari Omakase” yer alıyor.

Tesiste ayrıca toplantı odaları ve balo salonu da dahil olmak üzere 12.900 sqft/1.200 m2'nin üzerinde kapalı ve açık toplantı ve etkinlik alanı bulunmaktadır.

2021 Okuyucuların Seçimi Ödülleri, Condé Nast Traveler'ın web sitesinde şu adreste yayınlandı: cntraveler.com/rca.

Rezervasyon için;

 +90 252 311 3160  / Reservations.bod@editionhotels.com.

The Bodrum EDITION hakkında daha fazla bilgi için www.editionhotels.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE