Yakamoz Evleri

Yakamoz evleri projesi Demirbaş imzasıyla Didim Akbük’ te hayat buluyor. 28.600m2 arazi üzerine tamamı deniz manzaralı 204 konutun bulunduğu Yakamoz evleri, 5 yıldızlı tatil köyü konforunda tasarlanmış bir yaşam projesidir.

Yakamoz Evleri

Ege manzaralı, 5 yıldız kaliteli yeni dairenize kavuşun. Hayatınıza, yılda 8 ay yazı yaşayarak, deniz manzaralı havuzunuzda vakit geçirerek devam edin. Tüm lüks hayallerinizi gerçekleştirmeniz için sizin için mükemmel bir konumda en ideal daireleri inşa ettik. Ve tüm bunlar 475.000 TRY ‘dan başlayan rakipsiz bir fiyata.

Ister yeni yaşam merkeziniz ister tatil amaçlı ister yatırım amaçlı
Yeni hayatınıza bayılacağınızdan eminiz.

Didim’de satılık, 5 yıldız kalitesinde son 30 daireden birine sahip olun. 8 ay yazı yaşayarak, havuzunuzdan Ege manzarasının tadını çıkaracağınız en ideal yerde inşaatına başladığımız projemiz size hayallerinizden daha lüks bir yaşam ortamı sunacak. sürekli kalabileceğiniz, tatil amaçlı veya emekliliğinizde kullanabileceğiniz yeni lüks hayatınızı çok beğeneceksiniz!
✅ deniz manzaralı
✅ 23.000m² yeşil alan
✅ 1000m² İnfinity havuzlu
✅ alışveriş imkanları
✅ az formaliteli süreç
✅ düşük mevduatlı
✅ esnek ödemeler
Siz de bu lüks dairelerden birine sahip olmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçin, ücretsiz ve yükümlülük altına girmeden size dairelerimizi tanıtalım.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE