banner38

Kırsal Sapanca - Zeray'ın Premium Projesi!

Kırsal Sapanca, ülkemizin en özel tabiat parklarından biri olan Sapanca Gölün’e hâkim bir konumda bulunuyor. Bu konum, eşsiz manzaranın güzelliğini sınırsızca yaşamanızı sağlıyor. Her anı tatil konforunda geçen bu seçkin hayat, huzur, dinginlik ve romantizm isteyenleri gölün sakin sularında sandal keyfine çağırıyor.

Kırsal Sapanca, “country” olarak tarif edilen yaşam tarzının “Kırsal” adı ve “Zeray” farkıyla yorumlanmış biçimidir. Şirin Sapanca’nın hayranlık uyandıran tabiat güzelliği, doğa, orman ve göl manzarasının bir kartpostaldan öte muhteşemliği, Kırsal Sapanca’yı yaşanmaya değer kılan özelliklerin başında geliyor.

Doğa tutkunları, orman havasının tazeliğini, görsel şölene dönüşen manzaranın keyfini, Kırsal Sapanca’daki villalarında doyasıya yaşayacaklar. Hayattan, şehirden kopmadan, kır dokusunu olabildiğince hissetmek, doğa yaşamının tadına varmak, Kırsal Sapanca ayrıcalığıyla mümkün. Kırsal Sapanca, her anın tadını çıkarmak, hayatı dolu dolu yaşamak isteyenlere benzersiz doğasını imkânlarıyla kamp, piknik trekking, doğa keşfi gibi etkinliklerin yanı sıra bisiklet turu, motosiklet turu, atv turu, sörf, yelken, kano, kürek gibi doğa ve su sporları yapabilme ayrıcalığı sunuyor. Zeray’ın premium projesi Kırsal Sapanca, yemyeşil doğasıyla bilinen Sapanca’da göl manzaralı ve ormana komşu bir konumda yer alıyor. Hayattan, şehirden kopmadan, kır dokusunu olabildiğince hissetmek, doğa yaşamının tadına varmak, Kırsal Sapanca ayrıcalığıyla mümkün.

ADRES: Kırpınar Hasanpaşa Mahallesi
Şh. Cevdet Koç Caddesi No:35/1
Sapanca / Sakarya

İLETİŞİM:+90 444 91 41

E-POSTA: zeray@zerayinsaat.com.tr

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2020, 14:15

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER