banner109

Ege Yapı Urla Kekliktepe Projesi

Ege Yapı İzmir'in Urla ilçesinde yapılacak olan Urla Kekliktepe Villaları için ön talep toplamaya başlayarak proje kapsamında müstakil bir şekilde 74 villa inşa edilecek.

Ege Yapı Urla Kekliktepe Projesi
banner112

Urla Kekliktepe villaları, özlenen müstakil ev yaşantısına yeni bir örnek oluşturarak çok özel bir yaşam deneyimi vadediyor. Doğayla bütünleşen eşsiz konumu, geniş yeşil alanları ve zengin sosyal donatıları gibi detaylarıyla kalite ve lüksün öne çıkarıldığı proje; bulunduğu bölgede yer alan yüzlerce yıllık ağaçlardan oluşan doğası, kendine has köyleri, üzüm bağları, lavanta tarlaları, doğa ve tarihin kucaklaştığı plajları, festivallere ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapması ve gastronomi destinasyonu olması ile öne çıkıyor.

Doğanın gücü karşısında saygıyla eğilen mimari

Ege’nin eşsiz doğal güzelliği karşısında saygıyla eğilen bir mimari tasarıma sahip Urla Kekliktepe, 80 dönüm alan üzerinde inşa edilecek olan 250 ile 450 metrekare arasında değişen toplam 74 adet müstakil villadan oluşacak. Yatay mimari anlayışıyla geliştirilen Urla Kekliktepe projesinde, her ailenin ihtiyacına uygun farklı tiplerde villalar yer alacak. Yüzde 85’i yeşil alanlar için ayırılan, oksijeni bol havası ve düşük nem oranı ile dikkat çeken proje, dört mevsim cömert bir şekilde yaşama fırsatı sunuyor.

Yapımcı Firma: Ege Yapı Proje Tipi: Villa

Konut Sayısı: 74 Müstakil villa  Arsa Alanı: 80000 m2

Metrekare Alanı:  250 - 450 m2 Teslim Tarihi: Aralık 2023

Urla Kekliktepe Villaları projesinde şu özellikler ve sosyal donatılar olacak:

-Açık ve kapalı yüzme havuzları 
-Sauna ve buhar odaları 
-Cafe ve restoranlar 
-Fitness merkezi 
-Toplantı odaları 
-Misafir hizmetleri 
-Gölet 
-Süs havuzları 

-Kreş 
-Yürüyüş ve bisiklet yolları 
-Asma bahçe 
-Organik tarım alanları 
-Tenis kortları 
-Market 
-Site yönetim binası 
-7/24 güvenlik hizmeti

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 21:48

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE