Kale Kilit’in kurulduğu günden bu yana benimsediği ‘Birlikte çok daha büyüğüz’ misyonundan hareketle 2015 yılında kurduğu Kale Anahtarcılar Kulübü, bu yıl yedinci yaşını kutluyor. Kale Kilit, mesleki ve sosyal bir ağ oluşturma, üyelerinin gelişimlerine katkıda bulunma hedefiyle hayata geçirdiği kulüp aracılığıyla, sektör ortaklarının bir arada ‘Kale gibi’ güçlü kalmasına yardımcı oluyor.

Kale Kilit tarafından sektörün değer zincirini oluşturan en önemli halkası olan anahtarcıları bir araya getirme hedefiyle 2015 yılında hayata geçirilen Kale Anahtarcılar Kulübü, bu yıl yedinci yaşına giriyor. Anahtarcıların ve çilingirlerin mesleki gelişimini desteklemek, aralarındaki iş birliğini güçlendirmek ve sektör emekçilerinin yanında olmak amacıyla kurulan kulüp, 500’ü aşkın üyesiyle her geçen gün daha da büyüyen bir aile olarak yola devam ediyor.

 Türkiye’nin Anahtarcılar Kulübü Büyümeye devam ediyor.2

Türkiye’nin dört bir yanındaki anahtarcı ve çilingirleri kapsıyor

Dijitalleşen dünyada iş ortaklarının iletişimini ve etkileşimini artırmayı da hedefleyen Kale Anahtarcılar Kulübü platformu, gelişmiş dijital alt yapısı sayesinde Türkiye’nin dört bir yanındaki anahtarcı ve çilingirlerin birbiriyle iletişim halinde olabilmesine olanak tanıyor. Üyelerin, mesleki ya da kişisel gelişimleri için eğitim içeriklerinin de yayınlandığı sistemde, üyeler birbirlerini arkadaş olarak ekleyebiliyor ya da forum bölümü sayesinde merak edilen konular hakkında diğer üyelerin fikirlerini alabiliyor. Kale Kilit ayrıca yine bu portal üzerinden düzenli olarak yeni ürün eğitimi vererek anahtarcıların sattıkları ürünlerle ilgili tüm detayları öğrenebilmelerini sağlıyor. Üyelerinin mesleki gelişimlerine katkı sağlayan Kale Anahtarcılar Kulübü, kazan-kazan kurgusuyla üyelerine birçok avantajı bir arada sunuyor.

Kale Anahtarcılar Kulübü birlikte büyük

Yapı izinleri iki çeyrektir daralmaya başladı Yapı izinleri iki çeyrektir daralmaya başladı

‘Birlikte daha büyüğüz’ mottosuyla hareket eden kulüp, sektörün kurumsal bir yapıya ulaşması için çalışıyor. Türkiye'de bir ilk olan bu girişimle, son tüketici ile sürekli temas içinde olan anahtarcı ve çilingirlerle ortak bir paydada buluşan Kale Kilit, değişen kullanıcı beklentilerine de cevap vermeyi hedefliyor.

Kale Endüstri Holding Hakkında

Temelleri 1953 yılında atılan kuruluş, 1988 yılında tüm şirketlerini Kale Endüstri Holding çatısı altında topladı. 2016 yılında tüm üretimini Türkiye ve yakın coğrafyanın en büyük entegre kilit üretim tesisi olma özelliğine sahip Çerkezköy fabrikasına taşıyan Kale Endüstri Holding, 2018 yılında ise Vadistanbul’daki yaklaşık 10 bin metrekarelik kapalı alana sahip yeni genel müdürlük binasına taşındı. Dev yatırımlarıyla büyümeye devam ederek ülke ekonomisi ve istihdamına yüksek katma değer sunan Kale Endüstri Holding’in çatısı altında; Kale Kilit, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme adı altında hizmet veren 5 ayrı firma bulunuyor. Holding’in lokomotif şirketi olan Türkiye'nin lider kilit üreticisi Kale Kilit, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde metal eşya kategorisinde 14. kez birinci oldu. İleri teknolojiye sahip yeni nesil ürünleriyle dikkat çeken Kale Kilit, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.