Yalı Ataköy'de 43 daire ve 8 dükkan açık artırma ile satışa sunuluyor.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Ataköy Zeytinlik mahallesindeki yaklaşık 73 bin metrekarelik arazisi üzerinde Özyazıcı İnşaat ve Karadeniz Örme ile ortaklaşa geliştirdikleri ve yaşamın başladığı 512 konut ve 78 iş yerinden meydana Yalı Ataköy projesindeki kendi hissesine düşen konutlardan 43 tanesini ve yine kendi hissesine düşen dükkanlardan 8 tanesini açık artırma ile satışa çıkarıyor. TOKİ’nin iştiraki firmalardan Emlak Yönetim A.

Yalı Ataköy'de 43 daire ve 8 dükkan açık artırma ile satışa sunuluyor.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Ataköy Zeytinlik mahallesindeki yaklaşık 73 bin metrekarelik arazisi üzerinde Özyazıcı İnşaat ve Karadeniz Örme ile ortaklaşa geliştirdikleri ve yaşamın başladığı 512 konut ve 78 iş yerinden meydana Yalı Ataköy projesindeki kendi hissesine düşen konutlardan 43 tanesini ve yine kendi hissesine düşen dükkanlardan 8 tanesini açık artırma ile satışa çıkarıyor.

TOKİ’nin iştiraki firmalardan Emlak Yönetim A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek açık artırma 19 Aralık 2019 perşembe günü saat 14.00’de TOKİ’nin İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Alıcılar, www.emlakyonetim.com.tr internet adresinden canlı yayınlanacak ihaleye online olarak katılıp teklif verebilecek. Dileyen yatırımcılar ev ve dükkanlara yüzde 50 peşin, kalan yüzde 50’yi 24 ay vade ile ödeyebilecekler.

Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar bankanın tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecektir. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru kabul edilecektir.


Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5