Toki'den Tirebolu'ya yeni konut projesi!

Giresun il merkezine ortalama 46 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 32 bin nüfuslu Tirebolu ilçesinde TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan 274 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 18 aralık 2019 çarşamba günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 15.

Toki'den Tirebolu'ya yeni konut projesi!

Giresun il merkezine ortalama 46 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 32 bin nüfuslu Tirebolu ilçesinde TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan 274 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 18 aralık 2019 çarşamba günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 15.00’te yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra bir cami ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 550 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.


Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5