Toki'den Lüleburgaz Büyükkarıştıran'da yeni proje..

Kırklareli şehir merkezine ortalama 58 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 140 bin nüfuslu Lüleburgaz ilçesi sınırları içinde yer alan Büyükkarıştıran Beldesinde TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan 166 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 18 kasım 2019 pazartesi günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.

Toki'den Lüleburgaz Büyükkarıştıran'da yeni proje..

Kırklareli şehir merkezine ortalama 58 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 140 bin nüfuslu Lüleburgaz ilçesi sınırları içinde yer alan Büyükkarıştıran Beldesinde TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan 166 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 18 kasım 2019 pazartesi günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.30’da yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra altı ticaret merkezi, bir cami ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 500 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.


Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2019, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5