TOKİ'den Kocaeli Dilovası'na yeni proje

Kocaeli şehir merkezine ortalama 44 kilometre mesafede bulunan yaklaşık 48 bin nüfuslu sanayi tesisleriyle öne çıkan Dilovası ilçesinde TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan 429 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 2 aralık 2019 pazartesi günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.

TOKİ'den Kocaeli Dilovası'na yeni proje

Kocaeli şehir merkezine ortalama 44 kilometre mesafede bulunan yaklaşık 48 bin nüfuslu sanayi tesisleriyle öne çıkan Dilovası ilçesinde TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan 429 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 2 aralık 2019 pazartesi günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.30’da yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 600 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.


Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2019, 10:37
YORUM EKLE