Toki'den Kırklareli Pehlivanköy'e 83 konutluk proje geliyor

Kırklareli kent merkezine ortalama 58 kilometre mesafede bulunan yaklaşık 3 bin 600 nüfusa sahip Pehlivanköy ilçesi Kazımdirik mahallesinde TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan 83 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 26 ağustos 2019 pazartesi günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.

Toki'den Kırklareli Pehlivanköy'e 83 konutluk proje geliyor

Kırklareli kent merkezine ortalama 58 kilometre mesafede bulunan yaklaşık 3 bin 600 nüfusa sahip Pehlivanköy ilçesi Kazımdirik mahallesinde TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan 83 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 26 ağustos 2019 pazartesi günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.30’da yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra bir adet ticaret merkezi ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 500 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.


Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 09:35
YORUM EKLE