Toki'de avantajlı konut satışları başladı.

Toki hali hazırda bulunan konutlarını satışa çıkardı.

Toki'de avantajlı konut satışları başladı.
banner80
banner87

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) İzmir Karabağlar ilçesi Uzundere mahallesinde hayata geçirdiği ve konut teslimlerinin altı ay içinde yapılacağı projedeki 285 daire; yüzde 40 peşinat ve 120 ay vade avantajı ile satışa sunuldu.

Açık artırma usulüyle satılacak konutların Halkbank şubeleri vasıtasıyla yürütülecek başvuruları 25 ağustos ile müzayedenin yapılacağı tarih olan 9 eylül saat 11.00’e kadar yapılabilecek.

İzmir Balçova Termal Otel Kardelen Salonu ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu’nda eş zamanlı olarak yapılacak olan müzayedeye dileyen katılımcılar  www.emlakyonetim.com.tr internet adresi üzerinden canlı olarak katılarak teklif verebilecek. (bunun için satışın yapılacağı tarihten önce bu site üzerinden kayıt oluşturun)

Satışa ilişkin detaylı bilgilere www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2021, 10:25

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE