banner38

TOKİ, Silivri Karapınar ihalesi gerçekleşti.

İstanbul’un en batısında bulunan yaklaşık 190 bin nüfusa sahip ilçesi Silivri’nin Alipaşa mahallesinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından sosyal konut kapsamında geliştirilen projenin üçüncü etabında inşa edilecek 483 konutun yapım ihalesi 13 kasım 2019 çarşamba günü yapıldı. Zemin+5 katlı bloklar halinde tasarlanan projede 2+1 ve 3+1 kat planında daireler inşa edilecek.

TOKİ, Silivri Karapınar ihalesi gerçekleşti.

İstanbul’un en batısında bulunan yaklaşık 190 bin nüfusa sahip ilçesi Silivri’nin Alipaşa mahallesinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından sosyal konut kapsamında geliştirilen projenin üçüncü etabında inşa edilecek 483 konutun yapım ihalesi 13 kasım 2019 çarşamba günü yapıldı.

Zemin+5 katlı bloklar halinde tasarlanan projede 2+1 ve 3+1 kat planında daireler inşa edilecek. Projenin ihalesi kapsamında konutların yanı sıra 8 adet dükkan ile çevre düzenlemesi ve altyapı çalışmaları da bulunuyor.

Geleneksel ve modern mimarinin buluştuğu projenin inşaatında ahşap görünümlü taş cephe kaplamaları ve dekoratif pencereler kullanılacak.


Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER