TOKİ Muğla'da 120 arsasını satışa sundu.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), 19 ilde bulunan toplam 444 arsasını 13 ve 14 ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek iki ayrı müzayede ile açık artırma usulü satışa sunacak.

TOKİ Muğla'da 120 arsasını satışa sundu.

Konut, ticaret, sanayi, turizm tesis alanı, sanayi tesisi ve akaryakıt istasyon alanları niteliğindeki arsalar; Adana, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin ve Muğla’da bulunuyor.

Yatırımcıların yüzde 25 peşinat 60 ay vadeyle sahip olabileceği arsaların 120’si Muğla’da. Bu ildeki arsaların 114’ü Milas, 5’i Bodrum ve bir tanesi de Dalaman ilçelerinde bulunuyor.

13 Ekim 2021 Çarşamba günü saat 10.30’da yapılacak açık artırmada, Diyarbakır, Mardin, Gaziantep, İstanbul, Kocaeli, Adana, Aydın, İzmir’de bulunan arsalar, 14 Ekim 2021 Perşembe 10.30‘da açık artırmada ise Ankara, Konya, Ağrı, Amasya, Çorum, Elazığ, Giresun, Malatya, Manisa, Antalya, Muğla’da bulunan arsaların satışı gerçekleştirilecek

Oturumlar, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binasında eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten de “www.emlakmuzayede.com.tr” teklif verilebilecek.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE