banner109

TOKİ'den Zonguldak Gökçebey'e yeni proje..

Zonguldak il merkezine ortalama 45 kilometre mesafede bulunan yaklaşık 21 bin nüfusa sahip Gökçebey ilçesine TOKİ'den Yeni proje..

TOKİ'den Zonguldak Gökçebey'e yeni proje..

Zonguldak ilinde 21 bin nüfusa sahip Gökçebey ilçesi İstasyon mahallesinde TOKİ tarafından yaptırılacak 298 konutluk projenin inşaatını yapacak firmanın belirleneceği E-ihale, 26 haziran 2020 cuma günü saat 14.30’da yapılacak. Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 500 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor. Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE