Emlak Konut, Avcılar ve Çekmeköy projelerini satışa çıkartıyor!

Yılın son çeyreğine hızlı bir giriş yapan Emlak Konut GYO’dan yapılan açıklamada önümüzdeki günlerde Avcılar ve Çekmeköy’deki projelerinde toplam 9 bin bağımsız bölümün satışa çıkacağı belirtildi.

Emlak Konut, Avcılar ve Çekmeköy projelerini satışa çıkartıyor!
banner80

Son projeleri hakkında bilgiler veren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, şunları söyledi İstanbul Başakşehir’deki Vadi Evleri 2. Etap ve Küçükçekmece’deki Bizim Mahalle 4. Etap projelerimizin satışları başladı. Bu projelere ilgi yoğun olduğu için yeni etap çalışmalarına da hız verdik. Çekmeköy’de 3 bin, Avcılar’da 6 bin bağımsız bölümün yer alacağı projeleri de önümüzdeki günlerde satışa sunacağız. Her iki proje de yatay mimari anlayışıyla hayata geçecek. Fikirtepe’de yarım kalan kentsel dönüşüm projelerini de tamamlayacağız. Emlak Konut, 2022 yılında konut, ofis ve iş yerlerinden oluşan 20 bin bağımsız bölümü de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE