Emlak Konut 2019 Satılık Daire Fırsatları

Emlak Konut 2019 fırsatı! Konut kredisiz taksitle ev almak isteyen kişilere cazip seçenekler sunan Emlak Konut, Ankara, İstanbul, İzmir, Gebze ve Niğde başta olmak üzere pek çok şehirdeki konut projeleri ile senetle ev sahibi olma imkânı sunuyor. Emlak Konut satılık daire kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor.

Emlak Konut 2019 Satılık Daire Fırsatları

Emlak Konut 2019 fırsatı! Konut kredisiz taksitle ev almak isteyen kişilere cazip seçenekler sunan Emlak Konut, Ankara, İstanbul, İzmir, Gebze ve Niğde başta olmak üzere pek çok şehirdeki konut projeleri ile senetle ev sahibi olma imkânı sunuyor.

Emlak Konut satılık daire kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor.  2019 yılında inşaat sektöründe yaşanan daralma nedeni ile konut satış rakamları düşen Emlak Konut kampanya duyuruları ile satışlarını attırma hedefine doğru yürüyor. 

Emlak Konut Fiyatları Emlak Konut projelerinin tüm detayları satış fiyatları ile beraber kurumun internet sitesi üzerinden duyuruluyor.  emlakkonut.com.tr internet sitesi üzerinden hem projeler hem de güncel kampanya duyurularına yer verilirken yine konut fiyatları, satış tarihleri ve başvuru detayları gibi bilgilerde yer alıyor. 

Başkent Emlak Konutları Projesi Fiyatları Şu ana kadar yüzde
74 oranında tamamlanan Başkent Emlak Konutları Ankara projesi kapsamında satışa
sunulan konutlardan elde kalanları 496 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla
satışa sunuluyor. 

Niğde Emlak Konutları Fiyat Listesi ve Kampanya Detayları 382
bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Niğde Emlak Konutları projesinde
aylık ödemeler ise 1.787 liradan başlıyor. 

Emlak Konut Projeleri
Listesi

(Satılık Daire Fırsatları Devam Eden Projeler) 

Kuzey Yakası Cadde Dükkanları ,Başkent Emlak Konutları  ,Niğde Emlak Konutları , Gebze Emlak Konutları , 3 Esenler Emlak Konutları  , Nevşehir Emlak Konutları  Körfezkent Çarşı  Bizim Mahalle  1Stanbul  Evora İzmir  Ayazma Emlak Konutları  Maslak 1453 İstanbul  Cer İstanbul  Nidapark Küçükyalı  Nidapark İstinye  TEM 34 Tahtakale  İdealist Cadde  Avrupark Hayat  Avrupark Bahçekent Düşler Vadisi  Köy  Koordinat Çayyolu  Temaşehir Konya  Evora Denizli  Ebruli Ispartakule  Tual Bahçekent  Validebağ Konakları  Tual Adalar  Karat 34 Nidapark Kayaşehir  Gölpanorama Evleri  Büyükyalı İstanbul  Avangart İstanbul  Selimpaşa Emlak Konutları  Ofis Karat Bakırköy  Semt Bahçekent Yeniköy Konakları İstanbul  İstmarina  Sarphan Finanspark  Merkez Ankara


Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5