Kuran Proje Geliştirme tarafından hayata geçirilen Tiny Thermaland Abant'ta yer alan 2+1 tiny houselar alıcılarını bekliyor.

Kuran Proje Geliştirme tarafından hayata geçirilen Tiny Thermaland Abant projesi Bolu Mudurnu Taşkesti'de yer alıyor. Ankara – İstanbul hızlı tren istasyonuna yakınlığıyla dikkat çeken Tiny Thermaland Abant projesinde 2+1 Tiny House'lar bulunuyor.

Tiny Thermaland Abant Projesi

Termal sularıyla bilinen Mudurnu Tașkesti'de yer alan Tiny Thermaland Abant projesi devre mülk sistemi olmamasıyla dikkat çekiyor. İmarlı ve ifrazlı olan parsellerin tapusunun size ait olacak ve üzerine projelendirilen 2 oda 1 salon Tiny House'ların sahibi de siz olacaksınız.

Kuran Grup bu projeyi nerede yapıyor  Tiny Thermaland Abant nerede? Tiny Thermaland Abant projesi ne zaman teslim edilecek? İşte merak edilen soruların yanıtları sizin için hazırladık.

havaray

Yıkılan Termal otel Üç ay sonra hizmete girecekti! Yıkılan Termal otel Üç ay sonra hizmete girecekti!

HAVARAY SİSTEMİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Tiny Thermaland Abant projesinde Havaray sistemi de yer alıyor. Projede termal havuzların yanı sıra, Saunalar, Türk hamamları ve Fin hamamları da yer alıyor.

Tiny houselar 55 metrekare alana sahip. Toplam 361 adet tiny house'ın yer aldığı projede farklı opsiyon seçenekleri de bulunuyor.

Tiny Thermaland Abant nerede? Tiny Thermaland Abant ne zaman teslim edilecek?  sorularının yanıtları da merak ediliyor ve araştırılıyor.  İşte merak edilen soruların yanıtları...

Bolu ili inşaat yasağı 15 Mart 2023 tarihi itibariyle sona erecek ve sipariş ettiğiniz Tiny House evin imalatları da da inşaat firması tarafından yapılıp, 2 ay içerisinde de teslim edilecek.

Deniz seviyesinden rakım olarak 561 metre yükseklikte yer alan bölge İstanbul’a 215 kilometre, Bolu’ya 60 kilometre, Abant’a 40 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

200 dönüm alana sahip proje içerisinde imalatlar ve teslimler tamamlandıktan sonra özel olarak hazırlanan otoparklarda site sakinleri araçlarını park edecek ve tüm transferlerde site içerisindeki golf araçları kullanılacak.

Tiny House Özellikleri

Tiny Houselarımızın taban oturumu 55 m2 olup, toplamda 115 m2 kapalı alan olacaktır

Tiny Houselarımız 2+1 olup alanlar için farklı opsiyon seçenekleri bulunacaktır, yapılırken

Opsiyon olarak sunulacak ekstra seçenekleriyle yaptırabilirsiniz.

Tiny Thermaland Abant Projesi 1

Web: https://kuraninsaat.com/