Teknik Yapı tarafından Bahçeşehir Bölgesinde geliştirilen karma bir proje ve Tek bloktan oluşan projede 178 adet konut ve ticari alanlar yer almaktadır.

Teknik Yapının Çok farklı bir mimariye sahip Residence İnn Deluxia projesi Bahçeşehir'de yükseliyor. Otel olarak planlanıp konut projesine dönüştürülen Residence İnn Deluxia projesi içerisinde 178 konut barındırıyor. Residence İnn Deluxia projesinde 1+0'dan 3+1'e kadar değişiklik gösteren konut seçenekleri sunuluyor.

Projede yer alacak daireler 35 metrekare ile 171 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Residence İnn Deluxia projesi otel konseptli mimarisi yanında Bahçeşehir Göleti manzarası ile de dikkat çekiyor.

Mid İstanbul Büyükçekmece, Mid Club İstanbul Mid İstanbul Büyükçekmece, Mid Club İstanbul

Daha önce otel olarak Bahçeşehir 1.kısım üzerinde konumlandırılması planlanan Residence İnn Deluxia projesi konut projesi olarak hayata geçiyor. Kaba inşaatı bitmiş olan Residence İnn Deluxia projesinin ön satışlarına başlanmış durumda. 178 daireden oluşacak olan Residence İnn Deluxia projesi içerisinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 6 adet 1+0, 4 adet 3+1 dairenin bulunduğu Residence İnn Deluxia projesinde 1+1 ve 2+1 daire tipleri yoğun olarak sunuluyor. 35 metrekare ile 171 metrekare arasında değişiklik gösteren dairelerin sunulacağı Residence İnn Deluxia projesinin teslimlerinin 18 ay sonra gerçekleşmesi bekleniyor. Residence İnn Deluxia projesinin Nisan 2020'de alıcısına sunulması hedefleniyor. Residence İnn Deluxia projesi mimari tasarımı ile ilgi görüyor.

Residence İnn Deluxia Projesi

Daha önce otel olarak planlanmasının sebebi ile mimarisi otel konseptinde tasarlanacak Residence İnn Deluxia projesinin gölet manzaralı olması da dikkat çekiyor. İçerisinde kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark ve birçok sosyal aktivite alanı sunacak Residence İnn Deluxia projesi için çalışmalar sürüyor.

3. Havalimanı'na 30 dakika, Aqua Florya'ya 25 dakika, Mall of İstanbul'a 15 dakika mesafede konumlanan Residence İnn Deluxia projesi Akbatı AVM'ye ise 10 dakikalık mesafede yer alıyor. Türkiye'nin en büyük yapay göleti olarak bilinen Bahçeşehir Göleti manzarasına hakim olan Residence İnn Deluxia projesi alıcılarına eşsiz bir manzara vaad ediyor. 

adres