Yüksek enerji verimliliği sağlayan geniş ürün yelpazesi ve hizmet kalitesi ile sektöründe öncü olan Mimsan, bu kez de Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) İstanbul'da hayata geçirdiği yeni projesi Tablo Adalar’da ısıtma çözümleri ile yerini alıyor.

Isıtma sektörünün öncü markası Mimsan, Türkiye’nin prestijli projelerine değer katmaya devam ediyor. Mimsan son olarak, Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) İstanbul'un Maltepe ilçesinde hayata geçirdiği yeni projesi Tablo Adalar’da yerini aldı.

mimsan

Mimari projesi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından hazırlanan projenin ana yükleniciliğini ise Rönesans REC Uluslararası İnşaat üstleniyor. Toplamda 15 bin 264 metrekare arsa alanına ve 67 bin 861 metrekare yapı alanına sahip projede 2 blokta toplam 316 daire yer alıyor.

Bahçeler QUA Granite’in Vitoria Anthracite ürünü ile yenileniyor Bahçeler QUA Granite’in Vitoria Anthracite ürünü ile yenileniyor

Maksimum tasarruf

Projenin ısıtma sisteminde; Mimsan’ın çevre duyarlılığı ve enerji verimliliği ile ön plana çıkan MG Model Sıcak Su Kazanları, brülör sistemlerinde ise ileri teknolojiye sahip ELCO ürünleri tercih edildi. 928 kW kapasiye sahip 4 adet MG Model Sıcak Su Kazanı ile Tablo Adalar’ın ısıtma giderlerinden maksimum tasarruf sağlanması hedefleniyor.

Çevreci yaklaşım

Mimsan, MG sıcak su kazanı’yla tasarrufun yanı sıra çevreci bir yaklaşım da benimsiyor. Yüzde 95 yanma verimi sağlayan MG sıcak su kazanları, atmosfere salınan atık gaz oranını düşürerek, iklim zararsız bir ekonominin gelişmesine katkı sağlıyor

Uzaktan yönetim avantajı

Ulusal ve uluslararası normlara uygun olarak üretilen “MG sıcak su kazan”ları, uzaktan kontrol edilip, yönetilebiliyor. Kazan suyu çıkış sıcaklığı da dış hava sıcaklığına göre kazan kontrol paneli üzerinden ayarlanabiliyor. Böylece cihaz, çalışması istenilen saatlerde konfor şartlarına uygun olarak çalıştırılabiliyor, diğer saatlerde ise ekonomi moduna alınarak, tasarruf edilmesi sağlanıyor.

MİMSAN Grup hakkında detaylı bilgi almak için  www.mimsangrup.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.