Süper Evim Konut Sigortası ile sunulan ve petek temizliği, kombi ve klima bakımı, tuvalet ve musluk  arızaları, yürüyen haşere temizlik hizmeti, halı yıkama hizmeti ve koltuk temizleme gibi hizmetleri kapsayan "Konut Acil Durum Hizmetleri" paketi, 7/24 profesyonel asistans desteği ile sigortalıların hayatlarını kolaylaştırıyor.

"Konut Acil Durum Hizmetleri" paketi altında sunulan asistans hizmetleri ve sigortalıya sağlanan faydalar şu şekilde:

Kombi ve klima bakım hizmeti

Hizmet ağı içerisinde yer alan anlaşmalı servislerle sigortalının evindeki kombi ve klimanın bakım hizmeti, yılda 1’er defaya mahsus ücretsiz olarak veriliyor. Tamirat işlemlerinde işçilik ve yedek parçada asgari %10 olmak üzere %30'a varan indirim sağlanıyor.

Tuvalet ve musluk onarım hizmeti

Sigortalının konutundaki musluklarda yaşanacak olan kırılma, patlama, arıza nedeni ile acil tamir-değişim gerektiren durumlarda konuta bir tesisatçı yönlendiriliyor ve tamiratı-değişim gerçekleştiriliyor.

Yürüyen haşere kontrolü ve temizliği

Anlaşmalı haşere temizlik ve ilaçlama şirketlerinden yılda 1 kez ücretsiz olarak yürüyen haşere kontrolü ve temizliği hizmeti sağlanıyor.

Halı yıkama hizmeti

Anlaşmalı halı yıkama firmaları tarafından, Süper Evim konut poliçesi sahibi sigortalılar yılda 1 kez 6 m2 makine halısı yıkama hizmetinden ücretsiz, kalan yıkama hizmetinden de indirimli olarak faydalanabiliyor.

Koltuk yıkama hizmeti

Anlaşmalı servislerde yılda 1 defaya mahsus sigortalı konutta bulunan 1 adet koltuk takımı yıkatılması ücretsiz olarak yapılıyor. Sigortalılar diğer koltuk temizleme hizmetlerinde ise %40’a varan indirimlerden yararlanıyor.

Evimin Ustası

Süper Evim poliçesinde Gold Paket satın alan sigortalılar aynı zamanda yılda 3 defa beyaz eşya montaj/ demontaj, aksesuar montaj, kapı kilit değişimi, avize montaj, elektrik tesisatının gözden geçirilmesi, güvenlik kontrollerinin yapılması ve elektrik tesisat ayarlamaları hizmetlerinden faydalanabiliyor.