Yıl Boyu Özel Hissettirecek Anneler Günü Hediyesi

Yıl Boyu Özel Hissettirecek Anneler Günü Hediyesi

Yıl Boyu Özel Hissettirecek  Anneler Günü Hediyesi

Mekanlara prestij katan ve modern çizgisiyle dikkat çeken L’unica, çok değerli annelerimiz için günün yorgunluğunu ve stresini çıkaracakları keyifli hediye alternatifleri sunuyor. Yeni Flora ve Banyan sallanan koltuklar ile annelere sadece bir gün değil her gün kendini özel hissettirecek olan L’unica, annelerin kitap okuma, film izleme, kahve içme gibi keyif dolu anlarına konforuyla eşlik ediyor.  

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık, konfor ve estetikle buluşturan L’unica, 2020 ilkbahar - yaz sezonunda portfoyüne eklediği yeni Flora ve Banyan sallanan koltuk ile hayatımızın en değerli varlıkları olan annelerimiz için Anneler Günü kapsamında keyifli hediye alternatifleri sunuyor. Kaç yaşında olursak olalım her zaman bizlerin iyi olması için uğraşan baş tacı annelerimize sallanan koltuklarıyla evin en özel ve en konforlu alanını oluşturan L’unica, kitap okuma, film izleme, kahve içme gibi anların keyfini ikiye katlıyor.  

Hafif ve kolay taşınabilir olma özellikleriyle öne çıkan Flora ve Banyan sallanan koltuklar aynı zamanda alüminyum gövdesi, örgü detayları ve sıcak renkleriyle bulunduğu mekanlara sıradaşı bir şıklık katıyor. Benzersiz tasarımları ve konforuyla öne çıkan Flora ve Banyan sallanan koltuklara, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.

L’unica Hakkında

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve aydınlatma ürünlerinden çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-Line markalarının ürünlerini de Türkiye’ye getiren L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini ve Avustralyalı Tiipii Bed’in yanı sıra Fransız Fermob, Les Jardins ve Alman Hoefats ürünlerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij katan ve modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın 2020 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor. L’unica ürünlerine markanın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.

www.lunica.com.tr


Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 10:12
banner79
YORUM EKLE