banner77

YAC Design Studio 2021 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Yeni Yıl yaklaşırken YAC Design Studio; yeni normal hayatımızda, yeniden form bulan salon ve mutfak aksesuarlarını derilerin zen hali ile harmanlayarak sıcak ve aristokrat bir yıl vadediyor.

YAC Design Studio 2021 Sonbahar-Kış Koleksiyonu
banner80

2021'de dinamik bir atılım yapan marka, sıra dışı tasarımları ve özgün havası ile sadeleşen hayatımızı yeniden yorumluyor. Mutfakta ışıldayan çelik ürünler, derilerin matlığı ile keskinleşiyor. İçimizi ısıtan salon aksesuarları yalınlıkta form bulup sanki bir kış düşü yaşatıyor.

Deri puflar, sehpalar, deri servislikler&runnerlar, yastıklar, bardaklar ve karaflar, sunumluklar, deri peçete halkaları, çerezlikler, buz kovaları, odunluklar, deri kumandalıklar ve daha birçok ürün ile paylaşacağınız anılara sıcak bir atmosfer katıyor.

Mesafeyi koruyan şıklık anlayışı ile derilerin zenginliğini bir arada yaşatacak sıcak tasarımlar sunan YAC Design Studio, her şeye rağmen şıklık, sadelik ve asaleti bir arada barındırıyor…

“Mesafeyi Koruyan Şıklık”

“www.luksbazaar.com", “ www.designstatehome.com” www.perabulvari.com" dan YAC Design Studio dükkanlarını ziyaret edebilirsiniz.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE