TEPE Home Ankara'daki 5. Mağazasını açtı.

Türkiye genelinde açtığı mağazalarıyla şıklığı bir adım öteye taşıyan Tepe Home, Ankara’daki beşinci mağazasının kapılarını 365 AVM’de açtı. Türkiye’de mobilya ve dekorasyon sektöründe, deneyimini dünya trendleri ile harmanlayan, sektörü yönlendiren, büyüten bir sanayi ve perakende şirketi olan Tepe Home, Ankara 365 AVM’de açtığı yeni mağazasıyla aksesuardan mobilyaya tüm dekorasyon ihtiyaçlarını karşılayacak.

TEPE Home Ankara'daki 5. Mağazasını açtı.
banner112

Türkiye genelinde açtığı mağazalarıyla şıklığı bir adım öteye taşıyan Tepe Home, Ankara’daki beşinci mağazasının kapılarını 365 AVM’de açtı.

Türkiye’de mobilya ve dekorasyon sektöründe, deneyimini dünya trendleri ile harmanlayan, sektörü yönlendiren, büyüten bir sanayi ve perakende şirketi olan Tepe Home, Ankara 365 AVM’de açtığı yeni mağazasıyla aksesuardan mobilyaya tüm dekorasyon ihtiyaçlarını karşılayacak. Mobilya sektöründe yarım asırlık tecrübe ile oluşturdukları güven, sadakat ve müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamayı öncelikli gayesi olarak belirleyen Tepe Home, sunduğu zengin ürün yelpazesiyle de 365 AVM’de farklı zevklere ve ihtiyaçlara cevap verecek.


Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 10:39
YORUM EKLE