Nizamettin Aşa Güven Tazeleyerek Yeniden Başkan Oldu

İstanbul Emlak odası seçimlerinde güven tazeleyen Nizamettin Aşa ve ekibini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. emlakhaberi.com ekibi bu seçimleri yakından takip ederek okuyucularıyla paylaşıyor.

Nizamettin Aşa Güven Tazeleyerek Yeniden Başkan Oldu
banner112

Uzun zamandır  Başkanlığını yaptığı İstanbul Emlakçılar odası Başkanlığına Yeniden Aday Olan Nizamettin Aşa bugün Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Kongre Merkezi gerçekleşen Seçimlerde Yeniden Başkan olrak güven tazelim oldu bunda donraki hizmetlerinde Aşa'ya Başarılar diliyoruz. Emlakçıların sorunlarını sürekli gündeme taşıyarek bu mesleğin daha itibarlı meslek olması için elinden gleni yapan Başkan Aşa ve ekibinin daha güzel daha iyi hizöeler edeceğini düşünerek yeniden oyların çoğunluğunu alarak Başkanlığınıu pekiştirmiş oldu.

Uzun Dönemdir Adaylık Başvurusu Yapan Adnan yeşiltaş ve Ekibi Beklenen oyu alamayarak Nizamettin Aşa beyi tebrik ederek bir sonraki seçimlere daha iyi bir ekip kururark yeniden aday olacağını düşünüyoruz. Her zaman bir adayın olması rekabeti doğurur rekabet ise işe dört elle sarılmayı ister.

Çok onurlu bir mücadele verdik.

Çok güzel dostluklar kazandık.

Emeği geçen bütün arkadaşlarımın önünde saygıyla eğiliyorum.

Saygıyla sevgiyle

Daha güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

İstanbul Emlak Müşavirleri

Yönetim Kurulu Başkanı

Adnan Yeşiltaş

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2022, 23:24

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE