banner22

Newport Koleksiyonu Büyük Ebatlarıyla Büyük Alanlarda

Bien’in yeni seramik koleksiyonları arasında yer alan Newport, üzerinde barındırdığı beyaz, gri ve siyah tonları ile mermerin kimliğini ürüne yansıtmasıyla dikkatleri çekiyor. Geçmiş zamanda daha çok hamamlarda tercih edilen mermer, günümüz gelişen teknolojisiyle birleşerek, ‘’mermer görünümlü seramiklerin’’ mekanlarda yer almasını sağladı.

Newport Koleksiyonu Büyük Ebatlarıyla Büyük Alanlarda
banner23

Bien’in yeni seramik koleksiyonları arasında yer alan Newport, üzerinde barındırdığı beyaz, gri ve siyah tonları ile mermerin kimliğini ürüne yansıtmasıyla dikkatleri çekiyor.





Geçmiş zamanda daha çok hamamlarda tercih edilen mermer, günümüz gelişen teknolojisiyle birleşerek, ‘’mermer görünümlü seramiklerin’’ mekanlarda yer almasını sağladı.





Seramiğin kullanım kolaylığı ve hijyeni dikkate alan yaklaşımı, mermerin doğal ve özgün haliyle buluştu. Doğallığın gücü ve biricikliği mekana kimlik kazandırır hale geldi.   





Bien’in geliştirdiği Newport Koleksiyonu bu trende en iyi örneklerinden biri. Kullanıcılar 120x180 cm ebatlı koleksiyonu, 240 cm tavan yüksekliği standardında uyguladıklarında mermerin derinlikli dünyasını mekanlara taşıyor. Doğal zenginliğin en büyük temsilcisi mermerin ihtişamını yansıtan büyük ebatlı koleksiyon mekanları özgünleştirmeyi başarıyor.  





Tasarımında, dikkat çekici detayların yer aldığı 120x180 cm ebadındaki Newport Koleksiyonu özellikle, sosyal mekanlar, oteller, alışveriş merkezleri, hava alanları ve ofislere kadar geniş bir kullanım alanına sahip. Dona dayanıklı ve yoğun yaya trafiğine uygun koşullarda üretilen koleksiyon yerde ve duvarda daha bütünsel mekanlar yaratmanıza olanak sağlıyor.   





Koleksiyon, farklı malzeme dokularıyla, bir arada kullanılarak mekanı istediğiniz gibi tasarlamanıza yardımcı oluyor. 





BİEN HAKKINDA





Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, marka konumlandırmasını ‘’daima genç ve daima yeni’’ olarak belirleyen Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır.





Tasarımdaki öncü kimliğiyle dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlıyor. 





BİEN SERAMİK 





Üre­ti­mini Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pan Bien Seramik, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı-3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zardaki ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­daki 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır.





Bien Seramik, dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 25 milyon m2’nin üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken Bien Seramik tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak ürünler üretmektedir. Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştırEn yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.





BİEN BANYO 





Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurarak, ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.





Üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunacak. Bien Banyo’nun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuarlar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları olacak. 


Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5