Mekan gayrimenkul emlak Ailesi olarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

Türkiye'nin en güncel ve güvenilir emlak markası mekan gayrimenkul emlak ofisi sürekli kendini yenileyen ve geliştirme özelliğiyle bilinmekte olan firmanız emlak sektöründen yaptığı yenilikleriyle her zaman lider firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Mekan gayrimenkul emlak Ailesi olarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

Makan Gayrimenkul hızlı ve emin adımlarla büyümeye devam ederken konuyu özetleyen Tahir Köstek emlak sektörüne dair tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz kurumsal özel yazlımlı Emlak ilan sitemizde mekan gayrimenkul bayilik ve temsilciliklerin ilanını ekleyebileceğiniz bayilik Franchise sistemli kurumsal Mağaza ilanlarını sitemizde yayınlama imkanı sunuyoruz diye açıklamalarda bulundu, Mekan gayrimenkul 1997 yılında yönetim kurulu başakanı tahir köstek tarafında kurulan ve bu yıldan itibaren kesintisiz bir şekilde çalışmalarına devam eden yenilenen iletişimi, genişleyen kadrosu ve kullanıcı odaklı Mobil uyumlu ara yüzüyle sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.
Mekan gayrimenkul emlak Ailesi olarak her geçen gün bünyemize kattığımız yenilikler ile mutluluk odaklı bir çalışma yürütüyor ve bu misyonumuza uygun şekilde çalışmalarımız devam ettiriyoruz. Değişim ve yenilikle hareket etme özelliğimizi kullanıcılarımıza da hissettirmeyi amaç ediniyoruz. diye konuyu, sonlandırdı,,

haber kaynağı
mekangayrimenkul.com.tr

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE