Marka Değeri En Çok Artan Güral Porselen

Marketing Türkiye, The ONE Awards’un sekiz yıllık verilerinin değerlendirilmesi sonucu Güral Porselen’i sahip olduğu 10,4 GAP puanı ile tüm markalar içerisinden itibarını en çok artıran firma olarak belirledi.

Marka Değeri En Çok Artan Güral Porselen
banner112

Türkiye iletişim sektörünün lider dergisi Marketing Türkiye, pazar araştırmaları şirketi AKADEMETRE öncülüğünde hazırlanan ‘İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü’ araştırmasına dayanan The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödüllerini açıkladı. 2019 – 2020 ihracat şampiyonluğunu göğüsleyerek ülke ekonomisine yaptığı katkılar ile adından söz ettiren porselen sektörünün devi Güral Porselen, pazarlama sektörünün en önemli standartlarından biri olan ‘The ONE Awards’un sekiz yıllık verileri ışığında hazırlanan analizde açık ara itibarını en çok artıran marka oldu.

Güral Porselen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral, ‘Türkiye’nin lider pazarlama platformu Marketing Türkiye tarafından itibarını en çok artıran marka olarak seçildiğimiz için çok mutlu ve gururluyuz. Her zaman daha iyisini yapmaya odaklanıyoruz ve çok çalışıyoruz. Çalışmalarımızın takdir görmesi ve fark ediliyor olması bizim için oldukça önemli. Günümüzde marka değer algısını; müşteri deneyim memnuniyetini etkileyen ticari faaliyetler, yürütülen sosyal sorumluluk projeleri, pazarlama iletişim çalışmaları gibi unsurlar etkiliyor. Her zaman bu unsurları göz önünde bulundurarak projeler üretiyoruz. Pandemi gibi zor bir süreci müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik bakış açımız ile atlattık’ diyerek düşüncelerini aktardı.

Markalaşma sürecinde yenilikçi bakış açısının önemine dikkat çeken Güral, ‘Günümüzde ticaretin ve rekabetin yoğunlaşması sonucunda işletmelerin varlıklarını sürdürebilmeleri ve rakiplerinden farklılaşabilmeleri için marka değeri oluşturmaları, geliştirmeleri ve sürdürmelerine yönelik çalışmalar yapmaları gerekir. Markalar her zaman yenilikçi bakış açısını göz önünde bulundurmalıdır. Çünkü markalaşma, yenilikçi firmaların elde edebileceği bir olgudur. Markalaşma dediğimiz, diğerlerinden farklılaşmaya dayanan rekabet stratejisidir. Köklü kurum kültürümüz, modern üretim tekniklerimiz, müşteriye olan yaklaşımlarımız, üstün ve farklı tasarımlarımız ile öne çıkıyoruz. Tüketicimiz ile empati yaparak onların isteklerine ve beklentilerine karşılık veriyoruz’ açıklamaları ile sözlerini sonlandırdı.

Güral Porselen hakkında:

Üretim kapasitesi, üstün teknolojisi ve ürün çeşitliliği ile sektörün öncü firmalarından biri olan Güral Porselen, faaliyet gösterdiği porselen sektöründe modern üretim teknolojileri kullanarak, çevreye duyarlı, sağlıklı ve kullanışlı ürünleri ile globalleşen dünyada ülkemizi başarıyla temsil etmektedir. Üretim tesislerindeki fırınlarının birçoğunda ısı geri dönüşümüyle enerji tasarrufu sağlayan Güral Porselen, sürdürülebilir dünya faaliyetlerine önem veren çevre hassasiyeti yüksek bir firma olarak sektörünün liderleri arasında yerini almıştır. Güral Porselen, 2019 ve 2020 yıllarında İhracat Şampiyonları Ödül Töreni'nde ‘Porselen ve Seramik Sofra Mutfak ve Seramik Süs Eşyası’ kategorisinde kusursuz tasarımlarıyla 1.’lik ödülüne layık görülmüştür.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2022, 17:07

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE