LG Beyaz Eşyalarda Tüketici Dostu Kampanyalar

LG, 28 Şubat’a kadar geçerli Beyaz Eşya Kampanyası ile, tüketicilerine birbirinden kullanışlı hediyeler sunuyor. LG Brandshop, Teknosa ya da MediaMarkt mağazalarından satın alınan LG markalı tüm kurutma, buhar özellikli çamaşır ve bulaşık makinelerine özel indirim ya da hediye fırsatlarıyla tüketicilerle buluşuyor.

LG Beyaz Eşyalarda Tüketici Dostu Kampanyalar
banner112

Beyaz eşya alışverişi LG Electronics (LG), tarafından sunulan kampanyalarla kolaylaşıyor. LG tarafından beyaz eşya tüketicilerine sunulan hediyeler, kullanıcıların bütçesine katkıda bulunuyor. 28 Şubat 2022 tarihine kadar, LG Brandshop, Teknosa ve MediaMarkt mağazalarında devam edecek kampanya kapsamında, tüm LG markalı kurutma makinelerinde 500 TL’lik indirim sunuluyor. Ayrıca, yine LG markalı çamaşır makinesi alanlara, 700 TL değerinde 1 yıllık kurutma mendili ile özel çekmeceli bağlantı kiti hediye ediliyor. 

LG’nin tüketicilere sürprizleri bununla da bitmiyor. Tüm buhar özellikli çamaşır makinelerinde 1 yıllık UniBaby Hassas Dokunuş Sıvı Çamaşır Deterjanı, tüm bulaşık makinesi alışverişlerinde ise, doğa dostu Frosch marka bulaşık makinesi tableti hediye ediliyor. 

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE