İstanbul'daki En Büyük Showroom'u ile Modoko'da!

Türkiye yatak sektörünün genç markası Armis Yatak, yüzde yüz yerli üretimle son teknolojik makine parkurunda ürettiği ürünlerini sergilediği İstanbul’daki en büyük showroom’unu,Türkiye’nin en seçkin mobilyacılar sitesi olan MODOKO’da açtı.   Dekorasyon severler ve evinde kaliteli şıklığı yaratmak isteyenlerin yeni adresi olacak MODOKO Armis Yatak, 200 metrekarelik showroom’unda, haftanın her günü 09:00-20:00 saatleri arası hizmet veriyor.

İstanbul'daki En Büyük Showroom'u ile Modoko'da!

Türkiye yatak sektörünün genç markası Armis Yatak, yüzde yüz yerli üretimle son teknolojik makine parkurunda ürettiği ürünlerini sergilediği İstanbul’daki en büyük showroom’unu,Türkiye’nin en seçkin mobilyacılar sitesi olan MODOKO’da açtı. 

Dekorasyon severler ve evinde kaliteli şıklığı yaratmak isteyenlerin yeni adresi olacak MODOKO Armis Yatak, 200 metrekarelik showroom’unda, haftanın her günü 09:00-20:00 saatleri arası hizmet veriyor. 

Konforlu ve sağlıklı uyku anlayışına yeni bir soluk getiren Armis Yatak’ın dikkat çeken inovatif ürün yelpazesinde; yatak, baza, yatak başlıkları ürün gamının yanı sıra uyku konforunu tamamlayacak, yorgan, yastık, alez, bebek takımlarından oluşan beyaz grubu ve çeşitli renklerde battaniyeler yer alıyor. 

Armis Yatak’ın birbirinden şık ve konforlu ürünleri ile tanışmak için size en yakın ArmisYatak Mağazası’nı www.armisyatak.com adresinden öğrenebilirsiniz. 

MODOKO Armis Mağaza /

Yukarı Dudullu Mahallesi, Modoko Mobilyacılar Sitesi, 5. Cad., No: 95 Ümraniye/İSTANBUL

Tel: 0216 364 22 35


Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5