Hem Evinizi Hem Ruhunuzu Yenileyin

Evdema, ev dekorasyonu ürünleriyle yeni dönemde evini yenilemek isteyenlere alternatifler sunuyor. Koronavirüs salgını sebebiyle evde geçirilen zaman, evinizin eksiklerini de gözden geçirmeniz için bir fırsat.

Hem Evinizi Hem Ruhunuzu Yenileyin
banner80

Evdema, ev dekorasyonu ürünleriyle yeni dönemde evini yenilemek isteyenlere alternatifler sunuyor.

Koronavirüs salgını sebebiyle evde geçirilen zaman, evinizin eksiklerini de gözden geçirmeniz için bir fırsat.Bu süreç, dekoratif eksikliklerinin fark edilmesinin yanı sıra değişim ya da yenilenme için de karar vermenin ve alternatifler bakmanın tam zamanı. Belki banyonuzu, mutfak mobilyalarınızı yenilemeyi ya da eskiyen parkelerinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz, badana boya işleriyle uğraşmak istemezseniz son derece modern tasarımlara sahip duvar kağıtlarına bakabilirsiniz veya çeşitli aksesuarlarla küçük dokunuşlar yapıp evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Hayalinizdeki Mutfak

Evde en çok zaman geçirilen alanlarından bir olan mutfak için de çözümler sunan Evdema, yeni markası Soprano ile mutfaklar daha şık ve daha ergonomik olacak. Dekoratif şıklık ile işlevselliği buluşturan tasarımlarıyla dikkat çeken Soprano Mutfak, mobilya tasarımlarıyla evinizin en çok kullanılan alanlarından olan mutfağınıza yenilikçi çözümler sunuyor. Soprano Mutfak, ister modern çizgiler, ister vintage tasarımlar ile her zevke göre alternatifler sunarken kaliteli malzemeleri ile mutfağınızın havasını değiştirecek.

Şık ve Zarif Duvar Kağıtları

Küçük Dokunuşlarla Yenilenen Mekanlar

Banyo ve Tuvaletlerde El Sürmeden Hijyen Dönemi

Koronavirüs salgını sonrasında da evlerde hijyenik ortamlar yaratma ihtiyacı fazlasıyla hissedilecek. Banyo ve tuvaletler, vücudun zararlı organizmalara karşı direkt temasa açık olduğu yerler olduğu için bu bölümlerdeki hijyene özellikle dikkat edilmesi gerekiyor. Banyosunu yenilemek isteyenler ürün seçiminde özellikle daha hijyenik ve el temasının olmadığı ürünlere yönelecekler.

Vitra’nın Türkiye’deki en büyük münhasır bayisi olan Evdema mağazalarında yer alan V-Care Akıllı Klozet, Metropole Autoclean Lavabo, Wing Fotoselli Lavabo Bataryası banyolarda, tuvaletlerde hijyen ve konforu bir üst seviyeye taşıyor.

1972’den beri ihtiyaca yönelik ve yenilikçi dekorasyon çözümleri sunan Evdema, geniş ürün gamıyla evinizin ihtiyacı olan ürünleri bir arada sunuyor.


Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 13:06
banner79
YORUM EKLE