Güvenli, Şeffaf Çatı Kaplama Sistemi: Onduclair

Onduline Avrasya güvencesi ile sektöre sunulan Onduclair Çatı Sistemleri, ışık geçirgenliği ve şeffaf yapısıyla güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlıyor. Saydam tip polikarbonat levhalarla hayat bulan Onduclair çatılar her türlü yapıya uygulanabiliyor.

Güvenli, Şeffaf Çatı Kaplama Sistemi: Onduclair

Goethe’nin ölmeden önce söylediği son sözleri ‘Işık biraz daha ışık’ ’şeklindeydi. Ünlü düşünürü destekleyen bir çatı sistemi ise Onduline ile hayatımıza girdi.  Güvenli ve üstün teknolojili üretim gerçekleştiren, yaratıcılıkta sınır tanımayan Onduline’in Onduclair şeffaf çatı sistemi, üstün ışık geçirgenliği sayesinde mekanları farklı bir konfor ile tanıştırıyor. %90 ışık geçirgenliği bulunan Onduclair bu yapısını uzun yıllar koruyor. Polikarbon levhalar ile yaratılan bu çatıların en önemli özelliği cama en yakın ışık geçirgenliğine sahip olmaları…

Karar vericiler için sıra dışı bir alternatif oluşturan ‘’Onduclair Çatı Sistemleri’’ binalardan kapalı havuzlara, otoparklardan sosyal mekanlara, tarımsal binalardan ticari işletmelere kadar doğal ışık kaynağına ihtiyaç duyulan birçok alanda kullanılabiliyor.

Özellikle gün ışığından üst seviyede yararlanmayı gerektiren mekanlar için en ideal çözümleri oluşturan Onduclair, 30 °C ile +130 °C arasındaki sıcaklıkta dahi uygulanabilme özelliğine sahip. Sert hava koşullarında da görevini kusursuzca yerine getiren Onduclair polikarbonat levhalar, yaz kış demeden uzun yıllar boyunca çatınızı koruyacak kusursuz bir çözüm.

Dünyanın her yerinde Onduline’in uluslararası güvencesi ve referansıyla sektöre sunulan bu şeffaf çatı sistemi 21’inci yüzyıl mimarisine alternatif oluşturuyor.

Ülkemizde ve Avrupa’da geçerli olan tüm üretim standartlarını karşılayan ve uluslararası testleri de başarıyla geçen Onduclair şeffaf çatı kaplama levhaları, Onduline Avrasya garantisiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE