banner22

GROHE'ye Red Dot Yılın Markası ödülü

GROHE, “dünya çapında sektör lideri performansı ile tanınan tutarlı marka profili” ile jüri üyelerini ikna etti. Prestijli Red Dot Galası, Konzerthaus Berlin’in sunduğu mükemmel ortamda gerçekleştirildi.

GROHE'ye Red Dot Yılın Markası ödülü

GROHE, “dünya çapında sektör lideri performansı ile tanınan tutarlı marka profili” ile jüri üyelerini ikna etti. Prestijli Red Dot Galası, Konzerthaus Berlin’in sunduğu mükemmel ortamda gerçekleştirildi. Grohe bu yıl ISH’deki standıyla da ünlü Red Dot ödülüne de layık görüldü

Eksiksiz banyo çözümleri ve mutfak bataryalarında dünyanın önde gelen markası GROHE, geçtiğimiz ay Konzerthaus Berlin’de 1.400’e yakın davetlinin önünde, sektörün en iyi markasına verilen “Red Dot: Yılın Markası” ödülüne layık görüldü. Deneyimli jüri ödüle başvuran 8.697 katılımı değerlendirdi ve GROHE üstün tasarım kalitesi ve farklı kanallarda kendi değerlerini olağanüstü tutarlılıkla aktarmasıyla jüri üyelerinin gönlünü fethetti.

Grohe AG CEO’su Thomas Fuhr, “Ödülü almaktan büyük bir mutluluk duyduk. Bu, GROHE markasının ve her gün tutarlı bir marka deneyimini yansıtan, 150’yi aşkın ülkedeki çalışanlarının da başarısı. Bu ödül, aynı zamanda, GROHE markası ve ürünlerine, sıhhi tesisat sektörünün çok ötesinde bir önem kazandıran, bütüncül bir bağlam içinde duygusallık katmak için çıktığımız yeni yolu da onaylıyor,” dedi.


Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5