Evinizde Sağlıkla Oturun Diye Sigortanız Birikimevim’den!

Birikime dayalı faizsiz finansman sistemiyle ev ve araç sahibi olmak isteyenlere inovatif çözümler sunan Birikimevim, AXA Sigorta ile yaptığı önemli iş birliğiyle Birikimevim’e referans olan müşterilerine Covid -19’u da kapsayan tamamlayıcı sağlık sigortası armağan ediyor.

Evinizde Sağlıkla Oturun Diye Sigortanız Birikimevim’den!
banner80

Faizsiz finansman sistemiyle bugüne kadar binlerce kişiyi hayallerindeki ev ve araca kavuşturan Birikimevim, AXA Sigorta ile yaptığı büyük iş birliği çerçevesinde Birikimevim’i öneren müşterilerine tamamlayıcı sağlık sigortası hediye ediyor. Birikimevim’in “Sağlık her şeyden değerlidir” anlayışıyla hayata geçirdiği bu özel ve önemli iş birliğiyle tüketiciler, Covid-19 dahil tüm salgın hastalıkları da kapsayan Birikimevim Sağlığım Tamam sigortasına sahip oluyor. 

Birikimevim’in AXA Sigorta iş birliğiyle hediye ettiği Birikimevim Sağlığım Tamam sigortası ile anlaşmalı özel hastaneler, doktor muayeneleri, laboratuar görüntüleme, fizik tedavi gibi sağlık hizmetlerinden yalnızca devlete ödenen katılım payı ödenerek, ücretsiz bir şekilde faydalanılabiliyor. Covid-19 ve gelecekte yaşanabilecek tüm salgın hastalıkların poliçe güvencesine alındığı Birikimevim Sağlığım Tamam sigortasının, yatarak tedavilerde herhangi bir limiti yok. Ayrıca evde bakım giderleri, suni uzuv giderleri, yardımcı tıbbi malzeme giderleri de yıllık limit teminat ve iştirak oranı dahilinde karşılanıyor.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE