Evidea’dan Kasım ayını ısıtan indirim kampanyası!

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, fırsat kampanyasıyla ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor. 15 Kasım’a kadar Evidea mağazalarından ve www.evidea.com adresinden alışveriş yapanlar, kaçırılmayacak 11.11 fırsatından yararlanıyor!

Evidea’dan Kasım ayını ısıtan indirim kampanyası!

Evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere kaliteli, kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan Evidea’dan ziyaretçilerine kaçırılmayacak sonbahar hediyesi... Evidea’nın yüzleri güldüren 11.11 kampanyası kapsamında 11-15 Kasım tarihleri arasında Evidea mağazaları ve www.evidea.com adresini ziyaret edenler, 500 TL ve üzeri alışverişlerde %11 indirim kazanıyor! Elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde geçerli indirim kampanyası, fırsatı evinize getiriyor!

11.11. kampanyasıyla kaçırılmayacak %11 indirim fırsatı sunan Evidea, geniş ürün yelpazesiyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Mutfaktan ev tekstiline, ev dekorasyondan tamamlayıcı mobilyaya, aydınlatmadan banyoya, elektrikli ev aletlerinden ev ve yaşam kategorilerine kadar pek çok kategoride yüzlerce ürün, Evidea mağazaları ve www.evidea.com adresinde Evidea müşterilerini bekliyor.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE