banner22

Çocuk ve genç odalarında okula dönüş avantajı!

Evgör Mobilya, okula dönüşü hesaplı kılan geleneksel indirim günlerini, 2020 - 2021 Eğitim Dönemi için de tekrarlıyor. Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında tüm çocuk ve genç odalarında %30 indirim avantajı sunuluyor.

Çocuk ve genç odalarında okula dönüş avantajı!

Pandemi nedeniyle uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin odalarında sıkılmadan ders çalışmalarını ve rahatça dinlenmelerini sağlayacak birbirinden farklı tasarımlara sahip çocuk ve genç odalarında indirim fırsatlarından yararlanmak isteyenler firmanın mağazasını veya www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganıyla 2004 yılından bu tarafa hizmet veren Evgör Mobilya, okula dönüş sürecinde velilerin bütçelerine nefes aldıracak hesaplı indirim günlerini bu yıl da tekrar ediyor. Firma, 2020 koleksiyonunda bulunan tüm çocuk ve genç odası takımlarında Eylül sonuna kadar %30 indirim uyguluyor.

Okula dönüşü avantajlı hale getiren kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilir ya da Evgör mağazalarını ve www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 09:27

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5