Capella Yatak Odası, Stilinizi Yansıtır

Ahşabın tasarım yolculuğuna ev sahipliği yapan Capella Yatak Odası, detaylarla zenginleştirdiği portresi ile stil sahibi mekanlar yaratıyor. 21.

Capella Yatak Odası, Stilinizi Yansıtır

Ahşabın tasarım yolculuğuna ev sahipliği yapan Capella Yatak Odası,
detaylarla zenginleştirdiği portresi ile stil sahibi mekanlar yaratıyor.

21.yüzyılın özgün dekorasyon anlayışı, Loda Mobilya’nın cesur dokunuşlarıyla cüretkar bir dizayn diline dönüşüyor. Loda imzası taşıyan Capella Yatak Odası ile iç mekanlarda sadelik yepyeni bir kimlik kazanıyor.

Kapitone
işçiliğin modern yorumu

İnce işçiliğin ön planda olduğu tasarım farklı materyallerin
göz alıcı buluşmasına ev sahipliği yapıyor. Özellikle de sonbahar renklerinin
ustalıkla kullanıldığı Capella Yatak Odası’nda mininal dokunuşların ön plana
çıkması, tasarıma yenilikçi bir kimya kazandırıyor.

Takımın en özel parçasını oluşturan Capella Karyola, kapitone detayların hakimiyetini ve karakteristik dokusunu bir yıldız gibi açığa çıkarıyor. Gövde ve başlık kısmında tercih edilen kapitone işçiliği, takımın yenilikçi kimyasıyla güçlü bir uyum yakalıyor. Retro esintilerinin hissedildiği minimal formdaki komodinler, şıklığıyla takımda görsel bir bütünlük sağlıyor. Aynı stil kodlarının devam ettirildiği şifonyer, tasarım kulplarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Takımın bir diğer özel parçası gardırop, cam kapakları ve ışıklandırmasıyla göz alıcı bir şıklık sağlıyor. Üstelik camlarda bulunan filtre özelliği sayesinde eşyalar dışarıdan belli olmuyor. Bu sayede Capella Gardırop, yatak odalarının mahremiyetine uygun ayrıcalıklı bir opsiyon sunuyor.

www.loda.com.tr


Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2019, 00:35
YORUM EKLE