banner38

Bien Maestro: Bu Koleksiyon Fark Yaratır

Mermer görünümün en ince detaylarını en şık hali ile yansıtan Maestro Koleksiyonu, mermerin derinlikli dünyasını mekanlara taşıyor. Yenilikçi tasarımları ve en son teknolojisi ile fark yaratan Bien’in yeni teknik porselen karo koleksiyonlarından Maestro, kullanıldığı alanları bir orkestra şefi gibi düzenliyor.

Bien Maestro: Bu Koleksiyon Fark Yaratır

Mermer görünümün en ince detaylarını en şık hali ile yansıtan Maestro Koleksiyonu, mermerin derinlikli dünyasını mekanlara taşıyor.

Yenilikçi tasarımları ve en son teknolojisi ile fark yaratan Bien’in yeni teknik porselen karo koleksiyonlarından Maestro, kullanıldığı alanları bir orkestra şefi gibi düzenliyor. Parlak yüzeyi ve büyük ebatlarıyla öne çıkan koleksiyon, mermerin en parlak halini etkili bir şekilde sunuyor.

Özel ebatlarda tasarlanan koleksiyonun en büyük özelliği estetik görünümü ile kullanım kolaylığını birlikte sunması. Kolay temizlenebilen, hijyeni en üst seviyede sağlayan koleksiyon tercih edildiği zeminlerde varlığını iddialı bir şekilde ortaya koyuyor. Nano teknoloji ile üretilen, oversize kategorisinde yer alan koleksiyonun 120x180 cm ve 60x180cm olmak üzere iki farklı ebadı mevcut.

Doğal zenginliğin en büyük temsilcisi mermerin ihtişamını yansıtan Maestro Koleksiyonu, yaşam alanları, sosyal alanlar, oteller, restaurantlarda kullanıma imkan tanıyor.


Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER