banner109

Avrupa’nın Ünlü Caddelerini Beylikdüzü’de Görmek ister misiniz ?

Beylikdüzü’nün ilk ve tek çarşısı olma özelliği taşıyor. Yavuz Sultan Selim ve Avrupa Caddelerinin kesiştiği noktada Kurumsal firmaların bulunduğu, yayaların ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgededir. Tek kat üzerine kurulu olan Elit CADDE, 25 m2’den 190 m2’ye kadar 140 dükkândan meydana gelen, butik avm özelliği taşımaktadır.

Avrupa’nın Ünlü Caddelerini Beylikdüzü’de Görmek ister misiniz ?
banner112

Avrupa’nın ünlü caddelerinin bire bir aynısını Beylikdüzü Beykent’te İstanbul, Londra, Roma; Paris, Barcelona Şehirlerinin mimarisini yansıtmakta olup, bütün caddeler, İstanbul Meydanı’na çıkacak şekilde planlanmıştır.

Elit CADDE « Nefes Alıyor »

Giriş- Çıkış : 8 Adet ana giriş kapısı ile nefes alan çarşıda, misafirlerimiz kolaylıkla giriş yapabilir, gezebilir ve alışverişini yapabilir. Müşterilerimiz; yazın sıcaktan, kışın soğuktan etkilenmez. Elit Cadde; Beykent’in girişinde bulunan Yavuz Sultan Selim Bulvarı ile Avrupa Caddesi olmak üzere, 2 büyük ana caddeyi birleştirmektedir.

Elit Çarşı Etkinlik Alanı ile bir çok Fotoğraf Sergisi, Resim Sergisi, Kitap İmza Günleri ve Kermeslerin yapılacağı 135 m2 alanı misafirlerimiz ÜCRETSİZ kullanabilecektir.

Elit Cadde’de « Çocuklar, güvenli ellerde »

Çocuk Etkinlik Alanı: Misafirlerimiz kıymetli yavrularını, anaokulu öğretmeni kontrolünde oyun alanına bırakıp, alışverişlerini rahatlıkla yapabilecekler.

Yöresel Tatlar Sokağına girerek farklı lezzetlerin tanına bakmak ister misiniz ?

Zengin mutfağımızdan oluşan, farklı tat ve lezzetlerin sunulduğu sokakta firmalarımız, 7/24 saat kadar açık kalabilecektir. Yeme-İçme Sokağı; aynı zamanda, her iki caddeyi birleştiren yürüyüş yolu olarak kullanılmaktadır.

Beylikdüzü ilçesinin belirli mahallelerinden Servis imkanları sunan Elit Çarşı Müşterilerin kolay ulaşım sağlayacağı 2 adet servis. Otopark Her 2 cadde de açık otopark alanı ile misafirlerimiz kolaylıkla araçlarını park edebilirler.

Toplu Taşıma imkanlarının çok kolay olduğu çarşı E-5’e -Beykent Metrobüs Durağına, Araçla 3 dk ve 10 dk yürüme mesafesinde.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2021, 17:29

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE