banner77

Altın Emlak Temeltaş İle Proje Satışı Yapacak

Altın Emlak ile Temeltaş Gayrimenkul Geliştirme şirketleri markalı proje satışında işbirliği yapacaklar. Yakın zamanda lansmanı yapılan “Altın Proje” ile, Altın Emlak müşterileri 20 farklı proje hakkında detaylı bilgi alabilecek, yatırım yapabilecek.

Altın Emlak Temeltaş İle Proje Satışı Yapacak
banner80

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Altın Emlak Genel Müdür Yardımcısı Olcay Selvi “Bir süredir altyapısını hazırladığımız "Altın Proje" çalışmamızı sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu çerçeve de Temeltaş Gayrimenkul ile yaptığımız iş ortaklığı ile, tüm temsilcilerimiz öncelikli olarak İstanbul’da yer alan 20 büyük konut projesinde sıfır daire satışı yapabilecekler. Sonraki hedefimiz bu projelerde 2. El taşınmaz ticaretine aracılık yapacak emlak işletmeleri açmak” dedi. 

Katma Değerli Yeniliklere Açığız

Gerek deprem, gerekse farklı yaşam alanlarına olan ihtiyaç nedeni ile proje satışlarının devam ettiğini belirten Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı ise “Proje pazarlaması, kuruluşun vizyonunu gösteren önemli unsurlardan biridir. Yeni konut alımlarının ilk öncelik proje aşamasında taşınmaz alımına yöneliktir. Bizler de bu kapsamda müşterilerimizin bu projelerden daha avantajlı koşullarla yer pazarlayabilmeleri için anlaşmalar yapıyoruz” dedi.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE