Altın Emlak Beylikdüzü Marina Prestij Temsilciliği Açıldı.

Altın Emlak’ Temsilcilik ağını her geçen gün genişleterek sektöre değer katmaya devam ediyor. Yerli bir sermaye ile büyümeye devam eden Altın Emlak Beylikdüzü Marina Prestij Temsilciliğini Açılışı Gerçekleşti.

Altın Emlak Beylikdüzü Marina Prestij Temsilciliği Açıldı.
banner112

Beylikdüzü genelinde birden fazla Temsilciliği bulunan Altın Emlak bölgenin en değerli sitelerinin satış ve kiralamalarını yapmaktadır bu anlamda İhlas Marmara evleri projelerinin en çok olduğu bölge olarak Kavaklı ve Marmara, Yakuplu Bölgesinde Temsilciliklerini artıran şirket eğitimli ,güven veren ,hizmet odaklı çalışma prensiplerini şiar edinmiş olarak hedeflerimize yürüyoruz diye Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Mustafa Özelmaçıklı hedeflerimizi her geçen gün çıtayı daha yükselterek ilerlemeye devam ediyoruz dedi.

Kur'an-ı Kerim' Tilaveti okunarak başlayan açılışa bir çok davetli katıldı.

Açılışa Ak Parti 3. Bölge Millet vekili Tülay Kaynarca, İlçe başkanı Mustafa Günaydın , Meclis Üyeleri, Altın Emlak’ bir çok bölgeden gelen Temsilciliklerin yetkilileri ve çalışanları , Altın Emlak Marina Prestij Temsilciliğini alan Fatih Hasan Atun Beyin çok yakın arkadaşları, Bölgeye değer katan bir çok emlakçı dostları 25 yıllık emlak duayeni ve ayrıca , Emlak34’ün Genel Müdürü Kadir Özel, Altın Emlak’ın Kavaklı, Marmara Temsilcilikleri yeni Temsilciliğine destek vermek ve aşılışını yapmak için bir araya gelmişlerdir.

ALTIN EMLAK MARİNA PRESTİJ TEMSİLCİLİĞİ – FATİH HASAN ATUN

Beylikdüzü Marmara ,Kavaklı Mahallesindeki Konut ve Ticari primlerin çok olması bizi bu bölgede hizmet vermek için bir çalışma başlatarak Altın Emlak Temsilciliğini aldık ve açılışını yaparak bölgeye en doğru ve istikralı bir emlak danışmanlık şirketi olarak için elimizden gelen gayreti göstereceğimizi inancımız sonsuzdur

Adres : Kavaklı Mahallesi Şehitler Caddesi No:3 F C4/78 Beylikdüzü / İstanbul

( Marmara Evleri 4. Kısım Alt Kısmı )

Tel : 0212 437 00 75

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2022, 18:55

Emlak Haberi

Emlak haberleri , Yeni satışa Çıkan Konut Projelerini, Sektörel haberleri ,Emlak rehberi , Emlak Analizleri yaparak sektöre yön veren emlak haberciliği yapıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE