banner109

Airpet Hotel Kale Kamera Sistemlerini Tercih Etti

Yaşam alanlarının ihtiyaç ve güvenlik açıklarının tespiti ile oluşturulan özel güvenlik paketleri sayesinde, kötü niyetli kişileri yaşam alanınızdan uzak tutan Kale Alarm; sadece insanları değil tüm sevdiklerinizi koruma altına alıyor.

Airpet Hotel Kale Kamera Sistemlerini Tercih Etti
banner112

Kale Alarm bu kapsamda; evcil hayvanlar için bakım ve konaklama hizmeti veren Sabiha Gökçen Airpet Hotel’e Kale Kamera Sistemleri kurulumunu gerçekleştirdi. Bu sayede şehir dışına çıkarken kedi ya da köpeğini Airpet Hotel’e bırakanlar, istedikleri zaman telefonlarından sadık dostlarının ne yaptığını izleyebiliyor.

“Kale Kameram” uygulaması ile evcil hayvanınız bir tık uzağınızda

Kale Alarm, “Kale Kameram” uygulaması ile akıllı telefonlar ve web üzerinden hem geriye dönük hem de 7/24 canlı izleme olanağı sunuyor. Uygulama, kullanıcı dostu ara yüzü ile istenilen anda evcil hayvanınızı izleme imkanı da sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü ve full HD kalitedeki kayıt özelliği sayesinde, gereksinim duyulan durumlarda, detayların net bir şekilde belirlenmesine imkân veriyor.

Kale Endüstri Holding

Kale Endüstri Holding 1953 yılında temelleri atılmış, 1979’da İstanbul Güngören’deki üretim tesisleri ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden bir kuruluştur. Bugün, Kale Endüstri Holding çatısı altında Kale Kilit, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme adı altında hizmet veren 5 ayrı firma bulunmaktadır. Türkiye'nin lider kilit üreticisi Kale Kilit ise, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde metal eşya kategorisinde 11. kez ipi göğüsleyerek birinci oldu. Kale Kilit katma değerli ürünlerle birlikte Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE