Adore Mobilya Online Satış İşlemini Açtı

Uzun Yıllardın Mobilya isminden söz ettiren Adore Mobilya, yeni dünya düzenine hızlı bir giriş yaptı pandemi ile birlikte sektörde çok şeyler değişirken e ticaret hızla artış gösterdi.

Adore Mobilya Online Satış İşlemini Açtı

Adore Mobilya,  31 yıldır yerli mobilya üretimi yapan Türkiye’nin en büyük demonte mobilya üreticisi Adore Mobilya, şimdi kendi web sitesi adoremobilya.com dan yapacağınız tüm mobilya ve e-spor mobilyaları alışverişlerinizde montaj hizmeti vermeye başladı.

Sektörde 7 yıl garanti veren tek firma olan Adore Mobilya’da montaj hizmeti alabilmek için tek yapılması gereken, ürünü alırken ‘montaj hizmeti satın al’ butonuna tıklamak. Bu sayede ürünle birlikte profesyonel bir montaj ekibi de istediğiniz adrese geliyor.

Mobilya montaj- kurulum hizmeti ile Türkiye’de 61 ilde hizmet vermeye başlayan Adore Mobilya, çevreci ve doğaya saygılı tutumuyla, her geçen gün önemini artıran sürdürülebilir projeleri ile, sektördeki öncü yerini sağlamlaştırarak yeniliklerine devam ediyor.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE